Stamboom Jannis » Jan Claes (1907-1975)

Persoonlijke gegevens Jan Claes 


Gezin van Jan Claes

Hij is getrouwd met José Kox.

Zij zijn getrouwd op 12 oktober 1940 te Lommel, Limburg, België, hij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Claes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Claes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Claes

Jacobus Claes
1836-1921
Adriaan Alen
1834-1913
Joannes Claes
1870-1921
Maria Alen
1871-1958

Jan Claes
1907-1975

1940

José Kox
1910-2005


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juni 1907 lag tussen 11,4 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 8,4 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
      • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
      • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • De temperatuur op 12 oktober 1940 lag tussen 4,4 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 30 januari » De zesde Elfstedentocht wordt verreden.
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Cesena.
      • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Capitulatie van het Nederlandse leger.
      • 1 juni » In Nederland treedt de distributie van verschillende artikelen in werking.
      • 11 september » Oprichting Nederlandsche SS.
      • 31 oktober » Göring erkent zijn nederlaag, einde van de Slag om Engeland luchtoorlog.
    • De temperatuur op 1 januari 1975 lag tussen 7,1 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 11 februari » Margaret Thatcher wordt gekozen tot de eerste vrouwelijke leider van de Britse Conservative Party.
      • 30 maart » Tijdens de Vietnamoorlog veroveren Noord-Vietnamese troepen de zuidelijke stad Đà Nẵng.
      • 30 april » Capitulatie van Saigon, het einde van Zuid-Vietnam.
      • 25 juni » Mozambique wordt onafhankelijk van Portugal.
      • 12 juli » Sao Tomé en Principe wordt onafhankelijk van Portugal.
      • 15 december » In West-Duitsland worden Günter Guillaume en zijn echtgenote Christel Guillaume wegens landverraad tot 13 en 8 jaar celstraf veroordeeld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Claes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Claes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Claes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Claes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Jannis is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido Davus , "Stamboom Jannis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jannis/I8097.php : benaderd 14 januari 2026), "Jan Claes (1907-1975)".