Stamboom Jannis » Maria Rosalia Aerts (1910-1911)

Persoonlijke gegevens Maria Rosalia Aerts 


Gezin van Maria Rosalia Aerts

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Rosalia Aerts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Rosalia Aerts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Rosalia Aerts

Martinus Aerts
1844-> 1913
Virgenie Degens
1850-> 1913

Maria Rosalia Aerts
1910-1911


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 augustus 1910 lag tussen 6,3 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
      • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
      • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
      • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
      • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
      • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • De temperatuur op 23 juni 1911 lag tussen 12,2 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 6,4 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
      • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
      • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
      • 22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
      • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
      • 1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Aerts

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aerts.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aerts.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aerts (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Jannis is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido Davus , "Stamboom Jannis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jannis/I557.php : benaderd 13 januari 2026), "Maria Rosalia Aerts (1910-1911)".