De temperatuur op 3 juni 1936 lag tussen 8,0 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
Dag van overlijden 7 november 2010
De temperatuur op 7 november 2010 lag tussen 0,8 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (19%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
21 januari » General Motors kondigt de sluiting aan van de fabriek in Antwerpen, waar sinds 1930, Chevrolets en Opels worden gemaakt.
25 maart » De politie in Venezuela houdt directeur Guillermo Zuloaga van Globovision korte tijd vast. President Hugo Chávez beschuldigt de nieuwszender van "mediaterrorisme".
9 juni » Tweede Kamerverkiezingen in Nederland.
27 juli » De Venezolaanse president Hugo Chávez heeft zo’n duizend extra militairen naar de grens met Colombia gestuurd, aldus generaal Franklin Márquez, hoofd van de nationale garde in Venezuela.
24 oktober » Voor het eerst krijgt een stad in Oost-Europa een zwarte burgemeester: de sociaaldemocraat Peter Bossman, afkomstig uit Ghana, wordt gekozen tot eerste burger van de havenstad Piran, een van de toeristische trekpleisters van Slovenië.
21 november » Blanka Vlašić (Kroatië) en David Rudisha (Kenia) worden door de IAAF uitgeroepen tot de atleten van 2010.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Guido Davus , "Stamboom Jannis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jannis/I2250.php : benaderd 7 maart 2026), "Maria Jansen (1936-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.