Stamboom Jannis » Trees Mangelschots (1911-1989)

Persoonlijke gegevens Trees Mangelschots 


Gezin van Trees Mangelschots

Zij is getrouwd met Gerard Cornelis.

Zij zijn getrouwd op 30 juni 1934 te Meerhout, Antwerpen, België, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trees Mangelschots?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trees Mangelschots

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trees Mangelschots


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 februari 1911 lag tussen -2,5 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 1,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
  • De temperatuur op 30 juni 1934 lag tussen 12,0 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
    • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
    • 13 april » Uitgifte van het eerste nummer van het damestijdschrift Libelle.
    • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
    • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
    • 23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
  • De temperatuur op 3 mei 1989 lag tussen 3,0 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (78%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De politie in Paraguay arresteert een aantal hoge functionarissen die te boek staan als aanhangers van de net afgezette president Alfredo Stroessner.
    • 23 maart » Stanley Pons en Martin Fleischmann maken bekend koude kernfusie te hebben gerealiseerd.
    • 1 mei » Waarnemend president-generaal Andrés Rodriguez wint als kandidaat van de Colorado-partij de presidentsverkiezingen in Paraguay met zo'n 74 procent van de stemmen.
    • 17 mei » In Peking demonstreren een miljoen mensen voor democratische hervormingen.
    • 22 december » Na een week van bloedige demonstraties neemt Ion Iliescu het presidentschap over van Roemenië, waardoor Nicolae Ceaușescu's communistische bewind tot een einde komt.
    • 29 december » Václav Havel wordt president van Tsjecho-Slowakije.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1904 » Bill Tilden, Amerikaans tennisser († 1953)
  • 1904 » Henk Timmer, Nederlands tennisser († 1998)
  • 1905 » Preguinho, Braziliaans voetballer († 1979)
  • 1908 » Joaquim Fiúza, Portugees zeiler († 2010)
  • 1911 » Henri Knap, Nederlands journalist en schrijver († 1986)
  • 1914 » Pierre Wijnants, Belgisch aartsbisschop († 1978)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mangelschots


De publicatie Stamboom Jannis is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido Davus , "Stamboom Jannis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jannis/I14862.php : benaderd 17 januari 2026), "Trees Mangelschots (1911-1989)".