Stamboom Jannis » Maria Victoria Stephanie Peeters (1915-)

Persoonlijke gegevens Maria Victoria Stephanie Peeters 


Gezin van Maria Victoria Stephanie Peeters

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Victoria Stephanie Peeters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Victoria Stephanie Peeters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Victoria Stephanie Peeters

Maria Victoria Stephanie Peeters
1915-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 juli 1915 lag tussen 7,9 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1914 » Gino Bartali, Italiaans wielrenner, winnaar Tour de France 1938 en 1948 († 2000)
    • 1914 » Jan Gerhard Toonder, Nederlands schrijver en dichter († 1992)
    • 1914 » Jo Cals, Nederlands politicus en premier († 1971)
    • 1916 » Isaäc Arend Diepenhorst, Nederlands hoogleraar strafrecht en politicus († 2004)
    • 1916 » Vladimir Demichov, Sovjet-Russisch wetenschapper en pionier op het gebied van orgaantransplantatie († 1998)
    • 1917 » Henri Salvador, Frans zanger en muzikant († 2008)

    Over de familienaam Peeters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peeters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peeters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peeters (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Jannis is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido Davus , "Stamboom Jannis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jannis/I10235.php : benaderd 15 januari 2026), "Maria Victoria Stephanie Peeters (1915-)".