Stamboom Jager » Hilke Gerrits Visker (1792-1876)

Persoonlijke gegevens Hilke Gerrits Visker 


Gezin van Hilke Gerrits Visker

Zij is getrouwd met Antoon Freerks Stam.

Zij zijn getrouwdBron 2


Kind(eren):

  1. Mettje Antoons Stam  1813-1896 
  2. Talke Stam  ± 1816-1817
  3. Freerk Antoon Stam  1818-1893 
  4. Talje Stam  1820-1876
  5. Gerrit Stam  1822-1892 
  6. Geeske Stam  1826-1885 
  7. Antoon Stam  1830-1897
  8. NN Stam  1832-1832
  9. Jan antoon Stam  1834-1916 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hilke Gerrits Visker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hilke Gerrits Visker

Hilke Gerrits Visker
1792-1876


Talke Stam
± 1816-1817
Talje Stam
1820-1876
Gerrit Stam
1822-1892
Geeske Stam
1826-1885
Antoon Stam
1830-1897
NN Stam
1832-1832

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://home.tiscali.nl/jfboven/ELIZMISK.HTM
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 januari 1792 lag rond de 4,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid ten oosten. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.
  • De temperatuur op 10 maart 1876 lag rond de 6,5 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 26 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 73 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Visker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Visker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Visker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Visker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jager is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. Jager, "Stamboom Jager", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jager/I980.php : benaderd 31 december 2025), "Hilke Gerrits Visker (1792-1876)".