Stamboom Isken » Albertus Jacobus van der Baan (± 1893-????)

Persoonlijke gegevens Albertus Jacobus van der Baan 


Gezin van Albertus Jacobus van der Baan

(1) Hij is getrouwd met Margaretha Jacoba Kuijvenhoven.

Zij zijn getrouwd

Gebeurtenis (Death of Spouse).


(2) Hij is getrouwd met Jansje de Blauw.

Zij zijn getrouwd op 22 juli 1925 te Amsterdam, Nederland.

Het echtpaar is gescheiden 1 februari 1929 te Amsterdam, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Jacobus van der Baan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus Jacobus van der Baan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Jacobus van der Baan

Jacob Jonker
1821-????

Albertus Jacobus van der Baan
± 1893-????

(1) 
(2) 1925

Jansje de Blauw
± 1896-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 juli 1925 lag tussen 20,2 °C en 32,5 °C en was gemiddeld 26,0 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
      • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
      • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
      • 30 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalbond ("Federación Ecuatoriana de Fútbol").
      • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
      • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.

    Over de familienaam Van der Baan


    De publicatie Stamboom Isken is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Francis Isken, "Stamboom Isken", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-isken/I688.php : benaderd 13 januari 2026), "Albertus Jacobus van der Baan (± 1893-????)".