Stamboom Isken » Johanna Elisabeth Horree (1905-)

Persoonlijke gegevens Johanna Elisabeth Horree 


Gezin van Johanna Elisabeth Horree

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Elisabeth Horree?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Elisabeth Horree

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Elisabeth Horree

Johanna Kramp
± 1868-1941

Johanna Elisabeth Horree
1905-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 mei 1905 lag tussen 8,5 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 13,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
      • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
      • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
      • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
      • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
      • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1901 » Max Euwe, Nederlands wereldkampioen schaken († 1981)
    • 1903 » Oscar Castelo, Filipijns jurist en politicus († 1982)
    • 1905 » Gerrit Achterberg, Nederlands dichter († 1962)
    • 1906 » Giuseppe Siri, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Genua († 1989)
    • 1906 » Lyda Roberti, Pools-Amerikaans filmactrice, zangeres en radioster († 1938)
    • 1908 » James Stewart, Amerikaans acteur en militair († 1997)

    Over de familienaam Horree

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Horree.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Horree.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Horree (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Isken is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Francis Isken, "Stamboom Isken", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-isken/I1767.php : benaderd 13 maart 2026), "Johanna Elisabeth Horree (1905-)".