De temperatuur op 7 februari 1918 lag tussen 7,3 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 12,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
Dag van overlijden 11 april 1993
De temperatuur op 11 april 1993 lag tussen 4,3 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
27 maart » Jiang Zemin wordt aangewezen als president van China.
16 juli » De Pakistaanse oppositieleider Benazir Bhutto schrapt een "lange mars" van haar aanhangers naar Islamabad om de regering van premier Nawaz Sharif ten val te brengen onder druk van het leger en "in het nationaal belang".
9 augustus » Tientallen pantserwagens komen aan in de Somalische hoofdstad Mogadishu om de grondtroepen van de Verenigde Naties te versterken, kort nadat vier Amerikaanse VN-soldaten bij een hinderlaag om het leven zijn gekomen.
21 september » Bij schermutselingen tussen VN-troepen en milities worden in de Somalische hoofdstad Mogadishu twee Pakistaanse VN-militairen gedood.
4 oktober » Somalische militanten schieten twee helikopters van de VS neer in de hoofdstad Mogadishu.
29 november » Het Afrikaner Volksfront, een alliantie van rechtse blanke groeperingen in Zuid-Afrika, richt een eigen 'overgangsbewind' op.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: George Ingerman, "Stamboom Ingerman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ingerman/I212.php : benaderd 12 maart 2026), "Melva Pfeiffer (1918-1993)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.