Stamboom Imre Rossel » Pauwel Wiert Wiertsema (1871-1939)

Persoonlijke gegevens Pauwel Wiert Wiertsema 

Bron 1
  • Hij is geboren op 5 maart 1871 in Bierum.
    Geboorteregister Bierum 1871, Aktenummer 21; 05-03-1871
  • Hij is overleden op 22 juli 1939 in Bierum, hij was toen 68 jaar oud.
    Overlijdensregister Bierum 1939, Aktenummer 23; 22-07-1939 |Pauwel Wiert Wiertsema, 68 jaar, geboorteplaats Bierum |Vader Jan Hindrik Wiertsema |Moeder Annechien Hovinga |Relatie Grietje Bouwman
  • Een kind van Jan Hindrik Wiertsema en Annechien Hovinga

Gezin van Pauwel Wiert Wiertsema

Hij is getrouwd met Grietje Bouwman.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pauwel Wiert Wiertsema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pauwel Wiert Wiertsema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pauwel Wiert Wiertsema

Pauwel Wiert Wiertsema
1871-1939



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Schoemakers Web Site, gerard schoemakers, Pauwel Wiert Wiertsema, 24 oktober 2011
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Schoemakers Web Site
      Stamboom: Hendrik Schoemakers

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 maart 1871 lag rond de 12,0 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
      • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
      • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
      • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
      • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
      • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
    • De temperatuur op 22 juli 1939 lag tussen 13,7 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 8,2 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het Peruviaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Uruguay.
      • 10 augustus » Het demissionaire kabinet-Colijn V wordt, na slechts 16 dagen geregeerd te hebben, vervangen door kabinet-De Geer II.
      • 25 augustus » Polen en Groot-Brittannië tekenen een bijstandsverdrag.
      • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
      • 26 september » KLM Douglas DC-3 PH-ASM 'Mees' wordt bij Helgoland door een Duits marinevliegtuig onder vuur genomen. 65 kogels treffen het toestel en treft een Zweeds passagier dodelijk. Het toestel kan echter de vlucht vervolgen en landt veilig op Schiphol.
      • 11 oktober » Manhattanproject: president Franklin D. Roosevelt wordt gevraagd snel de atoombom te laten ontwikkelen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wiertsema


    De publicatie Stamboom Imre Rossel is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Imre Rossel, "Stamboom Imre Rossel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-imre-rossel/R629.php : benaderd 14 januari 2026), "Pauwel Wiert Wiertsema (1871-1939)".