Stamboom IJssels » Anthonius "Antoon" Masteling (1933-2010)

Persoonlijke gegevens Anthonius "Antoon" Masteling 

  • Roepnaam is Antoon.
  • Hij is geboren op 3 april 1933 in Zuid Scharwoude, Noord-Holland, Nederland.
  • Hij is overleden op 17 juli 2010, hij was toen 77 jaar oud.
  • Hij is begraven in Noord Scharwoude, Noord-Holland, Nederland.
  • Een kind van Cornelis Masteling en Dorothea Oud
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 mei 2024.

Gezin van Anthonius "Antoon" Masteling

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anthonius "Antoon" Masteling?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anthonius "Antoon" Masteling

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anthonius Masteling

Dorothea Oud
1904-1975

Anthonius Masteling
1933-2010


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 april 1933 lag tussen 7,1 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
    • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
    • 30 augustus » Oprichting van Air France.
    • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.
    • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
  • De temperatuur op 17 juli 2010 lag tussen 11,8 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 9,0 uur zonneschijn (55%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 10 februari » President Hugo Chávez van Venezuela sluit contracten voor de ontginning van olievelden met het Amerikaanse bedrijf Chevron en met de Spaanse onderneming Repsol. De overeenkomsten leveren de schatkist van Venezuela tientallen miljoenen dollars op.
    • 20 februari » Schaatser Mark Tuitert wint goud op de 1500 meter tijdens de Olympische Winterspelen in Vancouver.
    • 6 maart » De president van het West-Afrikaanse Togo, Faure Eyadéma, is herkozen, nadat hij zijn rivaal Jean-Pierre Fabré heeft verslagen bij de presidentsverkiezingen.
    • 4 juli » België, Frankrijk, Oostenrijk en de drie Baltische republieken bieden Roemenië hulp aan vanwege grote overstromingen die het land teisteren.
    • 21 juli » Slovenië wordt lid van de OESO.
    • 8 november » De Belg David Van Reybrouck sleept met Congo. Een geschiedenis de AKO Literatuurprijs in de wacht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Masteling


De publicatie Stamboom IJssels is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Abe IJssels, "Stamboom IJssels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ijssels/I51396.php : benaderd 13 februari 2026), "Anthonius "Antoon" Masteling (1933-2010)".