Stamboom IJssels » Gerardus Reinier "Gerard" Kleverlaan (1921-2017)

Persoonlijke gegevens Gerardus Reinier "Gerard" Kleverlaan 


Gezin van Gerardus Reinier "Gerard" Kleverlaan

Hij is getrouwd met Catharina Maria van Dam.

Zij zijn getrouwd op 20 november 1952 te Egmond Binnen, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Reinier "Gerard" Kleverlaan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Reinier "Gerard" Kleverlaan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Reinier Kleverlaan

Antje Stet
1847-1930

Gerardus Reinier Kleverlaan
1921-2017

1952

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 april 1921 lag tussen 0,4 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
  • De temperatuur op 20 november 1952 lag tussen -1,1 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 6,2 uur zonneschijn (72%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 24 juni » In Duitsland verschijnt de eerste Bild Zeitung.
    • 11 augustus » Hussein wordt koning van Jordanië, nadat zijn voorganger Talal troonsafstand moet doen vanwege schizofrenie.
    • 13 september » Het eerste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in het Nederlandse dagblad Het Parool.
    • 4 oktober » In Brussel wordt de Noord-Zuidverbinding ingehuldigd.
    • 31 oktober » Ontploffing allereerste waterstofbom op het atol Eniwetok (VS-tijdsrekening).
    • 26 december » De oorlogsmisdadigers Herbertus Bikker, Sander Borgers, Klaas Carel Faber, Jacob de Jonge, Willem van der Neut, Willem Polak en Antoine Touseul ontsnappen uit de Koepelgevangenis in Breda.
  • De temperatuur op 8 september 2017 lag tussen 13,9 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 17,2 mm neerslag gedurende 14,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » António Guterres wordt secretaris-generaal van de Verenigde Naties, hij volgt Ban Ki-moon op.
    • 25 maart » In de WK-kwalificatiereeks verliest het Nederlands voetbalelftal in en tegen Bulgarije met 2-0. Ajaxjongeling Matthijs de Ligt maakt zijn debuut voor Oranje. Een dag later wordt bondscoach Danny Blind ontslagen door de KNVB.
    • 23 juli » Dylan Groenewegen wint de laatste etappe naar Parijs en Chris Froome wint de Ronde van Frankrijk. Het is de vierde eindoverwinning voor de Britse wielrenner.
    • 25 augustus » De Angolese regeringspartij MPLA wint de algemene verkiezingen met bijna 62 procent van de stemmen. Oppositiepartij UNITA haalt bijna 27 procent.
    • 29 september » De politie vindt drugs en wapens bij invallen in de clubhuizen van de motorclub Satudarah in Apeldoorn en Beverwijk.
    • 8 oktober » Zeilster Marit Bouwmeester wint voor de kust van Barcelona de Europese titel in de Laser radial-klasse.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kleverlaan


De publicatie Stamboom IJssels is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Abe IJssels, "Stamboom IJssels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ijssels/I50596.php : benaderd 7 februari 2026), "Gerardus Reinier "Gerard" Kleverlaan (1921-2017)".