De temperatuur op 30 december 1938 lag tussen 1,3 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
7 februari » België - Oprichting van twee cultuurraden: een Nederlandstalige en een Franstalige.
11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
18 maart » Expropiación Petrolera: De Mexicaanse president Lázaro Cárdenas nationaliseert de olie-industrie.
31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.
Trouwdag 19 november 1964
De temperatuur op 19 november 1964 lag tussen 6,9 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
1 januari » In Nederland treedt een rijksregeling in werking voor de subsidiëring van alle amateuristische kunstbeoefening.
14 juli » De Franse wielrenner Jacques Anquetil wint voor de vijfde keer de Ronde van Frankrijk.
8 augustus » De Rolling Stones treden voor het eerst in Nederland op, maar het concert in het Kurhaus wordt snel afgebroken na gewelddadigheden.
24 september » De Commissie-Warren publiceert haar rapport over de moord op president Kennedy.
12 oktober » Lancering van de Russische Voschod 1, eerste ruimtevlucht met een bemanning bestaande uit meer dan één persoon.
28 november » Lancering van Mariner 4, het eerste ruimtetuig dat langs Mars vliegt.
Dag van overlijden 24 maart 2007
De temperatuur op 24 maart 2007 lag tussen 4,9 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (9%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
10 maart » Sven Kramer verbetert in Salt Lake City zijn eerdere wereldrecord op de 10.000 meter aanzienlijk en finisht in 12.41,69.
23 mei » AC Milan wint de Champions League met een 2-1 overwinning op Liverpool.
24 juni » Het Amerikaans voetbalelftal wint de negende editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Mexico met 2-1 te verslaan.
6 september » Operatie Boomgaard: de Israëlische luchtmacht bombardeert een vermoedelijke in aanbouw zijnde nucleaire reactor in Syrië.
9 september » Sprintatleet Asafa Powell scherpt in Rieti zijn eigen wereldrecord (9,77) op de 100 meter aan tot 9,74.
12 oktober » Het Noorse Nobelcomité maakt bekend dat de Nobelprijs voor de Vrede voor het jaar 2007 wordt toegekend aan het Intergovernmental Panel on Climate Change (IPCC) en de voormalige Amerikaanse vicepresident Al Gore.
Dag van begraven 28 maart 2007
De temperatuur op 28 maart 2007 lag tussen 4,0 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (92%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
11 februari » Schaatser Sven Kramer wordt wereldkampioen All Round met een nieuw wereldrecord op de 10 kilometer. Bij de dames gaat de wereldtitel naar Ireen Wüst.
11 maart » In de Utrechtse wijk Ondiep wordt een man doodgeschoten door een motoragent. Vervolgens waren er rellen in de wijk, waarbij de wijk meermalen werd afgesloten.
6 mei » AFC Ajax wint na strafschoppen de KNVB bekerfinale van AZ.
27 juni » De Britse premier Tony Blair legt na tien jaar zijn ambt neer.
8 december » In Nederland wordt het 5de Junior Eurovisiesongfestival gehouden.
26 december » Het grootste vrachtvliegtuig ter wereld, de Antonov An-225, landt op Luchthaven Schiphol.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Abe IJssels, "Stamboom IJssels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ijssels/I35487.php : benaderd 28 januari 2026), "Jan Cnossen (1938-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.