Stamboom IJssels » Akke Tjitske van der Wal (1920-2009)

Persoonlijke gegevens Akke Tjitske van der Wal 


Gezin van Akke Tjitske van der Wal

Zij is getrouwd met Rients Frankena.

Zij zijn getrouwd oktober 1946 te Leeuwarderadeel (FRL), zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hidde Frankena  1947-2013
  2. Harmen Frankena  1952-1981

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Akke Tjitske van der Wal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Akke Tjitske van der Wal

Akke Tjitske van der Wal
1920-2009

1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 april 1920 lag tussen 6,2 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
    • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
  • De temperatuur op 7 oktober 2009 lag tussen 11,6 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 15,6 mm neerslag gedurende 9,2 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (10%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 30 april » Koninginnedag in Apeldoorn wordt afgebroken na een aanslag die aan acht mensen, onder wie de dader, het leven kost.
    • 10 mei » Bij gevechten tussen milities in Somalië vallen ten minste vijftig doden.
    • 18 juni » Clarence Seedorf koopt de Italiaanse voetbalclub AC Monza Brianza 1912 via zijn bedrijf ON-International. Ook voormalig profvoetballer Giuseppe Bergomi en zakenman Salvo Zangari betalen mee en werden mede-eigenaren.
    • 28 juni » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer in de historie de Confederations Cup.
    • 3 juli » Opening van de 185 miljoen dollar kostende Astana Arena, een voetbalstadion in de Kazachse stad Nur-Sultan (toen Astana).
    • 24 september » In Barendrecht botsen twee goederentreinen op elkaar. Een van de machinisten komt om het leven.
  • De temperatuur op 12 oktober 2009 lag tussen 6,0 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 7,4 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Ahmed Aboutaleb wordt geïnstalleerd als burgemeester van Rotterdam. Hij is de eerste Nederlander met een Marokkaanse achtergrond die dit ambt bekleedt.
    • 20 mei » Sjachtar Donetsk wint de finale van de UEFA Cup met 2-1 van Werder Bremen.
    • 26 mei » In de nacht van 25 op 26 mei worden delen van België en Nederland getroffen door een van de zwaarste onweersfronten van de laatste jaren, met hagelstenen tot 10cm in doorsnede en 4 tot 5 bliksemontladingen per seconde.
    • 1 augustus » De Deen Anders Fogh Rasmussen begint zijn termijn als twaalfde secretaris-generaal van de NAVO.
    • 18 oktober » Jenson Button wordt wereldkampioen Formule 1
    • 29 oktober » In het Limburgse Stein brandt een winkelcentrum met meer dan 40 winkels, 2 banken, 1 restaurant en 6 woningen volledig uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Wal


De publicatie Stamboom IJssels is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Abe IJssels, "Stamboom IJssels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ijssels/I29752.php : benaderd 23 januari 2026), "Akke Tjitske van der Wal (1920-2009)".