Stamboom IJssels » Grietje Neeltje "Gré" Beek (1922-2012)

Persoonlijke gegevens Grietje Neeltje "Gré" Beek 


Gezin van Grietje Neeltje "Gré" Beek

Zij is getrouwd met Anton Greeuw.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Neeltje "Gré" Beek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Neeltje Beek

Grietje Neeltje Beek
1922-2012


Anton Greeuw
1916-1998


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 oktober 1922 lag tussen -2,9 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (90%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
    • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
    • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
    • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
    • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
    • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
  • De temperatuur op 21 januari 2012 lag tussen 3,4 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Bij een aardverschuiving in Pantukan, op het zuidelijke Filipijnse eiland Mindanao, als gevolg van aanhoudende regen, komen minstens 25 mensen om. Er zijn ongeveer 100 vermisten.
    • 14 maart » Het Europees Parlement is tegen het WK ijshockey in 2014 in Wit-Rusland zolang daar niet alle politieke gevangenen zijn vrijgelaten.
    • 25 maart » Circa drieduizend mensen lopen mee in de hoofdstad Minsk in de grootste betoging tegen de Wit-Russische president Aleksandr Loekasjenko sinds 2010.
    • 3 juni » Diego Pérez Henao, alias Diego Rastrojo, een van de meest gezochte Colombiaanse drugsbazen, valt in de handen van Venezolaanse autoriteiten.
    • 24 oktober » Een grote goudmijn in Zuid-Afrika ontslaat ongeveer 12.000 stakende arbeiders, die ondanks een ultimatum niet op hun werk zijn verschenen.
    • 21 december » De videoclip van de single Gangnam Style van de Zuid-Koreaanse zanger PSY overschrijdt op YouTube als eerste internetvideo de kaap van 1 miljard views.
  • De temperatuur op 27 januari 2012 lag tussen 1,4 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (72%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 20 maart » De eerste editie van de Nederlandse Vogue wordt gelanceerd in Amsterdam.
    • 27 april » De in het nauw geraakte regering van Roemenië komt ten val door strenge bezuinigingen en beschuldigingen van vriendjespolitiek en corruptie.
    • 24 mei » De Franse president François Hollande mijdt de Oekraïne tijdens het EK voetbal 2012 vanwege de slechte behandeling van de pro-westerse oppositieleidster Joelia Timosjenko.
    • 9 juni » Sunette Viljoen uit Zuid-Afrika scherpt in New York het Afrikaans record speerwerpen voor vrouwen aan tot 69,35 meter.
    • 27 juli » Opening van de Olympische Zomerspelen 2012 in Londen.
    • 21 augustus » Het referendum in Roemenië over afzetting van de president is terecht ongeldig verklaard, aldus het Constitutionele Hof van het Oost-Europese land.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Beek

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beek.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beek.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beek (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom IJssels is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Abe IJssels, "Stamboom IJssels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ijssels/I2790.php : benaderd 15 maart 2026), "Grietje Neeltje "Gré" Beek (1922-2012)".