De temperatuur op 16 februari 1908 lag tussen 1,9 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
29 juni » Oprichting van de Congregatie voor de Sacramenten van de Romeinse Curie door Paus Pius X.
10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
Trouwdag 3 februari 1960
De temperatuur op 3 februari 1960 lag tussen 5,3 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
18 april » Eerste testuitzending van de V.R.O.N. (=Radio Veronica).
27 mei » Militaire staatsgreep Turkije.
11 augustus » Tsjaad wordt op een vreedzame manier onafhankelijk van Frankrijk.
20 augustus » De honden Belka en Strelka, een dag eerder gelanceerd aan boord van Spoetnik 5, keren als eerste dieren levend terug van een ruimtereis.
14 september » De Organisatie van olie-exporterende landen (OPEC) wordt opgericht in Bagdad, Irak.
15 december » Koning Boudewijn van België trouwt met de Spaanse gravin Fabiola Mora y Aragón.
Dag van overlijden 14 mei 1999
De temperatuur op 14 mei 1999 lag tussen 7,0 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
3 januari » De NASA lanceert op Cape Canaveral de onbemande Mars Polar Lander, die op Mars op zoek moet gaan naar water (ijs).
6 juni » Johan van Lieshout verbetert in Lahti het Nederlands record speerwerpen met een worp van 80,51 meter.
1 juli » Beëdiging van Johannes Rau als achtste bondspresident van Duitsland.
11 september » In de omgeving van Mariahout (Noord-Brabant) schudt de aarde met een kracht van 3,4 op de schaal van Richter.
8 december » Rusland en Wit-Rusland sluiten een unieverdrag. Beide landen moeten tegen 2005 een gemeenschappelijke munt hebben.
18 december » Zwemmer Pieter van den Hoogenband verbetert in Eindhoven het Europese record op de 200 meter vrije slag, dat sinds 1989 op naam staat van Giorgio Lamberti: 1.46,58 (was 1.46,69).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Abe IJssels, "Stamboom IJssels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ijssels/I24663.php : benaderd 26 januari 2026), "Cornelia Johanna van 't Schip (1908-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.