Stamboom IJssels » Sijbertha Petronella "Bertha" Mors (1915-2006)

Persoonlijke gegevens Sijbertha Petronella "Bertha" Mors 

  • Roepnaam is Bertha.
  • Zij is geboren op 13 januari 1915 in Bergen (NH).
  • Zij is overleden op 30 december 2006 in Schoorl (NH), zij was toen 91 jaar oud.
    Naam Geboren Overleden
    Petrus Johannes Bijl 11-10-1915 12-11-2006
    Sybertha Petronella Mors13-01-1915 30-12-2006

    Begraafplaats:RK Begraafplaats Jan ter Duin, Oorsprongweg, Catrijp
    Graf id-nummer:1872328
    Begraafplaatsnr.:1510
    (Plaats)aanduiding:NR-0309
  • Zij is begraven op 5 januari 2007 in Catrijp (NH).
  • Een kind van Jan Mors en Catharina Kuilboer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 augustus 2025.

Gezin van Sijbertha Petronella "Bertha" Mors

Zij is getrouwd met Petrus Johannes Bijl.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1941, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)
  10. Ruud Bijl  1959-2024 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sijbertha Petronella "Bertha" Mors?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sijbertha Petronella "Bertha" Mors

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sijbertha Petronella Mors


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 januari 1915 lag tussen -1,4 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 5,9 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
  • De temperatuur op 14 mei 1941 lag tussen 5,8 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 10 februari » De eerste uitgave van Het Parool verschijnt.
    • 10 april » Met steun van Adolf Hitler wordt de 'onafhankelijke staat van de Kroaten' geproclameerd.
    • 10 augustus » Opening van het Štadión pod Dubňom, een voetbalstadion in Žilina en de thuishaven van de Slowaakse voetbalclub MŠK Žilina.
    • 11 september » Begin van de bouw van het Pentagon.
    • 8 december » Nederland verklaart Japan de oorlog nadat Japan Britse en Amerikaanse gebieden aanvalt.
    • 17 december » Duitse overwinning op Sebastopol.
  • De temperatuur op 30 december 2006 lag tussen 7,1 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 8,1 mm neerslag gedurende 6,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 2 januari » In het Beierse Bad Reichenhall stort het dak van een kunstijsbaan in door hevige sneeuwval. Vijftien mensen komen om het leven en ongeveer 35 raken gewond.
    • 24 april » De in Nederland geboren Mbark Boussoufa van KAA Gent wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 13 mei » Zaligverklaring van Anna Maria Tauscher (1855-1938), stichteres van de Karmelietessen van het Goddelijk Hart van Jezus, in de kathedraal van Roermond.
    • 17 september » Worstelaar John Cena verslaat Edge in een Tables, Ladders and Chairs Match en is daarom de nieuwe WWE Champion.
    • 8 november » In Srebrenica is een massagraf met daarin slachtoffers van het Bloedbad van 1995 ontdekt.
    • 3 december » Bojko Borisov richt de centrum-rechtse politieke partij Burgers voor Europese Ontwikkeling van Bulgarije op.
  • De temperatuur op 5 januari 2007 lag tussen 6,2 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Oprichting van de Verenigde Socialistische Partij van Venezuela.
    • 18 mei » De gorilla Bokito van Diergaarde Blijdorp springt over een beek en ontsnapt korte tijd uit zijn verblijf. Vier mensen raken gewond, van wie er één zwaargewond.
    • 10 juni » Federale verkiezingen met de destijds langste regeringsvorming in België, maar in de schaduw gesteld door de federale verkiezingen van 2010.
    • 20 juni » Het Nederlands voetbalelftal onder 21 wint van Engeland op het EK in Heerenveen na het nemen van 16 penalty's, waardoor de finale tegen Servië wordt bereikt.
    • 2 september » Justin Wilson wint op TT-Circuit Assen de eerste Dutch Champ Car Grand Prix, tweede wordt de Belg Jan Heylen en derde wordt de Braziliaan Bruno Junqueira.
    • 7 november » In België keuren de Vlaamse leden van de Kamercommissie Binnenlandse Zaken eenzijdig de splitsing van Brussel-Halle-Vilvoorde goed. De Franstalige leden verlaten bij aanvang onmiddellijk de zaal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mors

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mors.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mors.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mors (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom IJssels is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Abe IJssels, "Stamboom IJssels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ijssels/I20048.php : benaderd 11 februari 2026), "Sijbertha Petronella "Bertha" Mors (1915-2006)".