Stamboom Iding ten Bosch » Franciscus Johannes Josephus ten Bosch (1913-1964)

Persoonlijke gegevens Franciscus Johannes Josephus ten Bosch 


Gezin van Franciscus Johannes Josephus ten Bosch

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Johannes Josephus ten Bosch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Johannes Josephus ten Bosch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Johannes Josephus ten Bosch

Franciscus Johannes Josephus ten Bosch
1913-1964


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Franciscus Johannes Josephus ten Bosch



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. bidprentje

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 augustus 1913 lag tussen 7,4 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
      • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
      • 29 mei » In Parijs gaat het ballet Le Sacre du printemps van Igor Stravinsky in première.
      • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
      • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
      • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • De temperatuur op 25 november 1964 lag tussen 5,5 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 24 juni » AVRO-talentenjacht Nieuwe oogst met het debuut van komiek André van Duin.
      • 28 juni » Bisschopswijding van Johannes Willebrands, Nederlands secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen, in Rome door paus Paulus VI.
      • 17 september » De Belgische organisatie Oxfam wordt opgericht.
      • 1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.
      • 28 november » Lancering van Mariner 4, het eerste ruimtetuig dat langs Mars vliegt.
      • 4 december » Het Beatles album Beatles for Sale komt uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Herminio Masantonio, Argentijns voetballer († 1956)
    • 1912 » Abbé Pierre, Frans priester, verzetsstrijder en politicus († 2007)
    • 1915 » Hans Schnitger, Nederlands hockeyspeler († 2013)
    • 1916 » Kermit Love, Amerikaans kostuumontwerper, poppenspeler en -ontwerper († 2008)
    • 1916 » Pierre Wijnnobel, Nederlands componist, tekstdichter en musicus († 2010)
    • 1917 » Robert Lang, Zwitsers wielrenner († 1997)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ten Bosch


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Anatole Sala, "Stamboom Iding ten Bosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-iding/I358.php : benaderd 30 december 2025), "Franciscus Johannes Josephus ten Bosch (1913-1964)".