Stamboom Hulzebos » Marten Jan Bakema (1919-2016)

Persoonlijke gegevens Marten Jan Bakema 


Gezin van Marten Jan Bakema

Hij is getrouwd met Jantje Verver.

Zij zijn getrouwd op 24 oktober 1945 te Haren, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marten Jan Bakema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marten Jan Bakema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marten Jan Bakema

Guitje Bakema
1887-1947

Marten Jan Bakema
1919-2016

1945

Jantje Verver
1922-2016


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juni 1919 lag tussen 12,1 °C en 27,4 °C en was gemiddeld 19,3 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 maart » De Hongaarse Radenrepubliek wordt uitgeroepen (zie Béla Kun).
    • 15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
    • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
    • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
    • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
    • 22 december » 250 linkse Amerikanen, onder wie de anarchistische voorvrouw Emma Goldman, worden naar Rusland gedeporteerd.
  • De temperatuur op 24 oktober 1945 lag tussen 9,4 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Het Rode Leger bevrijdt het inmiddels grotendeels verlaten concentratiekamp Auschwitz.
    • 11 april » Bevrijding van het concentratiekamp Buchenwald.
    • 15 april » Encycliek Communium Interpretes Dolorum van Paus Pius XII met een oproep tot gebed voor de vrede in de maand mei.
    • 7 mei » Schietpartij op de Dam in Amsterdam, waarbij meer dan 30 doden en 120 gewonden vallen.
    • 15 augustus » Keizer Hirohito houdt een radiotoespraak waarin hij de onvoorwaardelijk overgave van Japan bekendmaakt. Dit is het einde van de Tweede Wereldoorlog.
    • 31 oktober » Peru wordt een lidstaat van de Verenigde Naties
  • De temperatuur op 19 januari 2016 lag tussen -8,0 °C en 0,7 °C en was gemiddeld -2,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De Servische tennisser Novak Đoković wint voor de zesde keer de Australian Open. Hij versloeg in drie sets de Schot Andy Murray.
    • 12 maart » Het tachtig kamers tellende paleis van het Roemeense dictatorsechtpaar Nicolae en Elena Ceaușescu in Boekarest, beter bekend als het Palatul Primaverii of Lentepaleis, wordt opengesteld voor het publiek.
    • 25 juni » De islamitische terreurgroep Al-Shabaab pleegt een aanslag op het hotel Nasa-Nablood in het centrum van Mogadishu, waarbij zeker vijftien doden vallen.
    • 1 augustus » Taliban-strijders vallen een hotel aan in de Afghaanse hoofdstad Kabul.
    • 8 november » Donald Trump wint de Amerikaanse presidentsverkiezingen.
    • 10 december » Bij een dubbele bomaanslag buiten het stadion van de Turkse voetbalclub Besiktas in Istanboel komen 38 mensen om het leven en raken meer dan 150 mensen gewond.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1916 » Francis Crick, Brits wetenschapper en Nobelprijswinnaar († 2004)
  • 1916 » Luigi Comencini, Italiaans regisseur († 2007)
  • 1918 » Jacques Reuland, Nederlands componist, dirigent en pedagoog († 2008)
  • 1921 » Ivan Southall, Australisch jeugdschrijver († 2008)
  • 1921 » Jan Meijer, Nederlands atleet († 1993)
  • 1921 » Soeharto, Indonesisch generaal en politicus († 2008)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bakema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hulzebos is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Hulzebos, "Stamboom Hulzebos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hulzebos/I583.php : benaderd 7 januari 2026), "Marten Jan Bakema (1919-2016)".