Stamboom Hulzebos » Leentje (Lena) Pimmelaar (1925-2011)

Persoonlijke gegevens Leentje (Lena) Pimmelaar 


Gezin van Leentje (Lena) Pimmelaar

Zij is getrouwd met Pieter Marinus Hoekman.

Zij zijn getrouwd op 22 december 1948 te Zierikzee, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leentje (Lena) Pimmelaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leentje (Lena) Pimmelaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leentje (Lena) Pimmelaar

Cornelia Bil
1853-1911
Uipko Smit
1858-1938
Fenje Meijer
1862-1934
Eja Smit
1889-1961

Leentje (Lena) Pimmelaar
1925-2011

1948

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://mensenlinq.nl/overlijdensberichten/lena-hoekman-pimmelaar-3816092/
    2. https://www.delpher.nl/nl/kranten/view?coll=ddd&query=%28hoekman+Pimmelaar%29&cql%5B%5D=%28date+_gte_+%2201-01-1948%22%29&cql%5B%5D=%28date+_lte_+%2201-09-2025%22%29&facets%5Btype%5D%5B%5D=familiebericht&facets%5Bspatial%5D%5B%5D=Landelijk&facets%5Bspatial%5D%5B%5D=Regionaal%7Clokaal&redirect=true&sortfield=date&identifier=MMRHCG04:235024148:mpeg21:a00085&resultsidentifier=MMRHCG04:235024148:mpeg21:a00085&rowid=1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 april 1925 lag tussen 1,8 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
      • 7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
      • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
      • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
      • 1 november » Oprichting van de VARA.
      • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
    • De temperatuur op 22 december 1948 lag tussen -4,6 °C en 0,3 °C en was gemiddeld -2,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 11 maart » De Duitse voetbalclub Eintracht Trier ontstaat na een fusie tussen SV Westmark 05 en SV Eintracht 06.
      • 14 maart » Gregorio Honasan, Filipijns militair en politicus
      • 1 april » De Faeröer krijgen verregaande autonomie binnen Denemarken.
      • 28 juni » Stalin gooit het Joegoslavië van Tito uit het communistisch blok.
      • 6 september » Koningin Juliana wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk Amsterdam.
      • 5 oktober » De International Union for Conservation of Nature and Natural Resources (IUCN), de internationale unie voor natuurbescherming, wordt opgericht.
    • De temperatuur op 23 september 2011 lag tussen 7,8 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Het Internationaal Olympisch Comité schorst het Ghanees nationaal olympisch comité vanwege politieke bemoeienis. Eerder werd Koeweit om dezelfde reden geschorst.
      • 16 februari » In het kader van de zogeheten Rubygate wordt de Italiaanse premier Silvio Berlusconi aangeklaagd wegens machtsmisbruik en betaalde seks met een minderjarige.
      • 11 maart » Schaatsster Ireen Wüst wint op de WK schaatsen afstanden de 1500 meter.
      • 28 maart » De Portugese architect Eduardo Souto de Moura krijgt de Pritzker Prize voor architectuur.
      • 9 augustus » In de nacht van 8 op 9 augustus vinden in buitenwijken van Londen hevige rellen plaats, veroorzaakt door jongeren.
      • 19 december » Het automobielbedrijf Saab Automobile wordt na financiële problemen en het afketsen van overnames door Zhejiang Youngman Lotus Automotive en Pang Da, failliet verklaard.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1922 » Andy Linden, Amerikaans autocoureur († 1987)
    • 1922 » Tom Finney, Engels voetballer († 2014)
    • 1923 » Ernest Mandel, Belgisch marxist († 1995)
    • 1923 » Nguyen Van Thieu, president van Zuid-Vietnam († 2001)
    • 1926 » Roger Corman, Amerikaans filmregisseur en -producent
    • 1926 » Frans Koster, Nederlands kleinkunstenaar

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pimmelaar


    De publicatie Stamboom Hulzebos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Hulzebos, "Stamboom Hulzebos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hulzebos/I2946.php : benaderd 22 februari 2026), "Leentje (Lena) Pimmelaar (1925-2011)".