De temperatuur op 14 oktober 1923 lag tussen 4,0 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
Trouwdag 20 juni 1946
De temperatuur op 20 juni 1946 lag tussen 7,1 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 8,9 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
18 februari » Paus Pius XII creëert 32 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Johannes de Jong en de in 2005 zalig verklaarde Duitse bisschop van Münster Clemens August von Galen.
24 februari » Juan Perón wordt gekozen als president van Argentinië.
24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
3 juli » In Nederland wordt het eerste kabinet-Beel beëdigd, de eerste normale naoorlogse regering na het 'noodkabinet' Schermerhorn-Drees.
20 september » Eerste Filmfestival van Cannes.
19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
Dag van overlijden 6 april 2004
De temperatuur op 6 april 2004 lag tussen 4,4 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (28%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
21 maart » De Telegraaf verschijnt voor het eerst ook op zondag.
26 maart » Ian Crocker duikt in New York voor het eerst én tot twee keer toe onder de grens van vijftig seconden op de 100 meter vlinderslag kortebaan (25 meter); de Amerikaan scherpt het wereldrecord aan tot 49,77 en vervolgens tot 49,07.
14 mei » Huwelijk van kroonprins Frederik van Denemarken en Mary Donaldson in Kopenhagen.
20 mei » De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch winnen op Hemelvaartsdag de zevende landstitel op rij in de Nederlandse hoofdklasse door Amsterdam met 3-1 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
1 juli » De Amerikaans-Europese ruimtesonde Cassini komt in een baan rond Saturnus. De sonde werd gelanceerd in 1997.
26 september » Formule 1-coureur Rubens Barrichello wint de allereerste Grand Prix van Sjanghai.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Henk Hulzebos, "Stamboom Hulzebos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hulzebos/I2859.php : benaderd 5 januari 2026), "Bouko Bult (1923-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.