Stamboom Hulzebos » Hendrik Hofsteenge (1917-2008)

Persoonlijke gegevens Hendrik Hofsteenge 


Gezin van Hendrik Hofsteenge

Hij is getrouwd met Froukien van Wijk.

Zij zijn getrouwd op 26 februari 1944 te Vries, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Hofsteenge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Hofsteenge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Hofsteenge

Hendrik Hofsteenge
1917-2008

1944

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://mensenlinq.nl/overlijdensberichten/hendrik-hofsteenge-1134410/

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 augustus 1917 lag tussen 11,8 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
      • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
      • 23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
      • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
      • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
      • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
    • De temperatuur op 26 februari 1944 lag tussen -0,4 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportivo Pereira.
      • 9 maart » De door de Duitsers bezette Estische hoofdstad Tallinn raakt door een Sovjetbombardement zwaar beschadigd. Er vallen ca. 600 doden.
      • 18 mei » Poolse troepen veroveren het klooster van Monte Cassino.
      • 3 juni » Het Franse Comité van Nationale Bevrijding zal zich voortaan als 'Voorlopige Regering van de Franse Republiek' beschouwen.
      • 15 augustus » Operatie Dragoon: de Geallieerden vallen Zuid-Frankrijk aan.
      • 7 september » Bij Vlissingen woedt de hevigste storm ooit in Nederland gemeten; meer dan een uur windkracht 12 met een gemiddelde snelheid van 122km/h.
    • De temperatuur op 23 februari 2008 lag tussen 4,4 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Voor het eerst wordt 100 Amerikaanse dollar voor een vat olie geboden.
      • 21 januari » De AEX, de Amsterdamse graadmeter, duikt 6,1% in het rood, het grootste verlies op éen dag sinds 11 september 2001.
      • 14 juli » De Belgische premier Yves Leterme biedt het ontslag van zijn regering aan bij koning Albert II.
      • 25 september » Piraten kapen in de Indische Oceaan bij Somalië een Oekraïens vrachtschip met dertig T-72-tanks van Russische makelij aan boord.
      • 4 november » Barack Obama wint de Amerikaanse presidentsverkiezingen.
      • 31 december » De Europese Unie stuurt zes marineschepen naar Somalië om te helpen bij de bestrijding van piraterij in de Golf van Aden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1915 » James Tiptree, Jr., Amerikaans sciencefiction schrijfster, pseudoniem van Alice Hastings Bradley Sheldon († 1987)
    • 1916 » Albert Sansen, Belgisch politicus en uitgever († 2017)
    • 1916 » Léo Ferré, Frans zanger, componist en tekstschrijver († 1993)
    • 1918 » Avery Dulles, Amerikaans kardinaal en theoloog († 2008)
    • 1918 » Ray McIntire, Amerikaans uitvinder van het piepschuim († 1996)
    • 1919 » Gabriel Gaudin, Frans wielrenner († 1999)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hofsteenge


    De publicatie Stamboom Hulzebos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Hulzebos, "Stamboom Hulzebos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hulzebos/I17203.php : benaderd 19 januari 2026), "Hendrik Hofsteenge (1917-2008)".