Stamboom Hulzebos » Aaltje Seike (Alie) Bandringa (1945-2018)

Persoonlijke gegevens Aaltje Seike (Alie) Bandringa 


Gezin van Aaltje Seike (Alie) Bandringa

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 22 december 1967 te Leek, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Seike (Alie) Bandringa?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Seike (Alie) Bandringa

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Seike (Alie) Bandringa

Aaltje Seike (Alie) Bandringa
1945-2018

1967
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 juli 1945 lag tussen 13,7 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 9,7 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 7 maart » Bij Woeste Hoeve vindt een aanslag op commissaris-generaal Rauter plaats; als represaille worden 250 mensen gefusilleerd.
      • 20 april » Nijkerk wordt bevrijd. Het Canadese leger staakt haar opmars richting West-Nederland voor de Grebbelinie.
      • 26 april » Alle Limburgse mijnen worden onder staatsbeheer geplaatst.
      • 5 mei » Bespreking over voorwaarden capitulatie van het Duitse leger in Nederland op het einde van de Tweede Wereldoorlog. Dit is de basis voor Bevrijdingsdag.
      • 28 augustus » In Argentinië wordt de krant Clarín opgericht.
      • 24 december » Start van de uitzendingen van de Regionale Omroep Zuid (ROZ).
    • De temperatuur op 22 december 1967 lag tussen 3,3 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 28 maart » de Royal Air Force bombardeert de Liberiaanse olietanker Torrey Canyon om de uitstromende olie te doen ontbranden.
      • 1 juni » Het Beatles-album Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band komt uit in het Verenigd Koninkrijk.
      • 9 oktober » Het eerste bloot op de Nederlandse televisie: Phil Bloom poseert naakt in het VPRO-programma Hoepla.
      • 25 oktober » Het laatste gat wordt gedicht in de dijk rond Zuidelijk Flevoland.
      • 10 november » In België wordt bij Koninklijk Besluit besloten tot het instellen van een fonds voor medische, sociale en pedagogische zorg voor gehandicapten.
      • 17 december » Bisschopswijding van Hubertus Ernst, Nederlands bisschop van Breda.
    • De temperatuur op 24 december 2018 lag tussen 3,2 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (65%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Zwemster Tes Schouten verbetert op de 100 meter schoolslag het Nederlands record: 1.07,12. Daarmee scherpt ze de oude toptijd van Moniek Nijhuis uit 2015 met zeshonderdste aan.
      • 1 april » Een week na zijn zege in de E3 Harelbeke wint Niki Terpstra de Ronde van Vlaanderen.
      • 15 april » PSV wordt voor de 24e keer landskampioen. Ajax werd met 3-0 verslagen en zo werd het puntenverschil te groot.
      • 19 mei » Prins Harry treedt in het huwelijk met de Amerikaanse actrice Meghan Markle.
      • 26 mei » Real Madrid wint voor de derde maal op rij de UEFA Champions League. In de finale wordt Liverpool FC met 3-1 verslagen.
      • 25 november » de Nederlandse vrouwenhockeyploeg wint de laatste editie van de Champions Trophy in Changzhou, China, door Australië in de finale met 5-1 te verslaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bandringa


    De publicatie Stamboom Hulzebos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Hulzebos, "Stamboom Hulzebos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hulzebos/I16261.php : benaderd 21 februari 2026), "Aaltje Seike (Alie) Bandringa (1945-2018)".