De temperatuur op 17 december 1947 lag tussen 3,0 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
6 november » Meet the Press, Amerika's langstlopende televisieprogramma, wordt voor het eerst uitgezonden.
20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
Dag van overlijden 18 augustus 2018
De temperatuur op 18 augustus 2018 lag tussen 10,9 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
5 januari » Camiel Eurlings sinds 2013 lid van het Internationaal Olympisch Comité, treedt na zware druk in de media vanwege zijn mishandeling van zijn toenmalige vriendin in 2015 terug als lid.
6 februari » De Koninklijke Nederlandse Voetbalbond stelt Ronald Koeman aan als nieuwe bondscoach.
4 april » Fabio Jakobsen wint zijn eerste belangrijke wielerzege. De Scheldeprijs die in Terneuzen startte werd door hem gewonnen.
29 mei » Een man schiet een man dood en daarna twee agentes in Luik.
25 november » de Nederlandse vrouwenhockeyploeg wint de laatste editie van de Champions Trophy in Changzhou, China, door Australië in de finale met 5-1 te verslaan.
18 december » Charles Michel neemt na 4 jaar ontslag als eerste minister van Belgie.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Henk Hulzebos, "Stamboom Hulzebos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hulzebos/I15733.php : benaderd 8 maart 2026), "Sies Wever (1947-2018)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.