Stamboom Hulzebos » Albert Beugels (1901-1974)

Persoonlijke gegevens Albert Beugels 


Gezin van Albert Beugels

Hij is getrouwd met Pietertje Kooke.

Zij zijn getrouwd op 11 november 1938 te Westerbork, hij was toen 37 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Nn Beugels  1939
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Beugels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Beugels

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Beugels

Jan Beugels
1868-1944
Janna Vrijs
1876-1970

Albert Beugels
1901-1974

1938
Nn Beugels
1939-1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.delpher.nl/nl/kranten/view?coll=ddd&query=%28beugels+kooke%29&cql%5B%5D=%28date+_gte_+%2201-01-1938%22%29&cql%5B%5D=%28date+_lte_+%2201-01-2024%22%29&facets%5Btype%5D%5B%5D=familiebericht&facets%5Bspatial%5D%5B%5D=Regionaal%7Clokaal&redirect=true&sortfield=date&page=1&identifier=MMDA03:000115818:mpeg21:a0082&resultsidentifier=MMDA03:000115818:mpeg21:a0082&rowid=2

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 februari 1901 lag tussen -3,3 °C en -0,3 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
      • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
      • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
      • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
    • De temperatuur op 11 november 1938 lag tussen 4,4 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
      • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
      • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
      • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
      • 22 oktober » Demonstratie van de xerografie door Chester Carlson.
      • 13 december » Honderd gedeporteerde gevangenen uit Sachsenhausen bouwen het concentratiekamp Neuengamme bij Hamburg.
    • De temperatuur op 28 oktober 1974 lag tussen 4,0 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 22,0 mm neerslag gedurende 7,2 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Laatste autoloze zondag in Nederland.
      • 9 maart » De Russische Marssonde Mars 7 bereikt Mars.
      • 15 mei » Verkiezing van Walter Scheel tot vierde bondspresident van West-Duitsland.
      • 1 juli » Argentijns president Juan Perón overlijdt, waarna zijn vrouw en vicepresident Isabel Martínez de Perón het presidentschap overneemt.
      • 29 juli » De Amerikaan Jimmy Connors lost de Australiër John Newcombe na acht weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals.
      • 12 augustus » De directie van Radio Veronica moet via de pers vernemen dat het station op 31 augustus 1974 haar uitzendingen moet staken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1956 » Tom Schreurs (59), Nederlands bokser en sportjournalist
    • 1963 » Mart Saar (81), Estisch componist
    • 1971 » Jesus Villamor (56), Filipijns gevechtspiloot en oorlogsheld
    • 1977 » Theo Eerdmans (55), Nederlands quizmaster, journalist en auteur
    • 1986 » John Braine (64), Engels schrijver
    • 1986 » Marga Klompé (74), Nederlands politica, eerste vrouwelijke minister

    Over de familienaam Beugels

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beugels.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beugels.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beugels (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Hulzebos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Hulzebos, "Stamboom Hulzebos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hulzebos/I14861.php : benaderd 3 februari 2026), "Albert Beugels (1901-1974)".