Stamboom Hulzebos » Hinderika Frouwina Pilon (1894-1975)

Persoonlijke gegevens Hinderika Frouwina Pilon 


Gezin van Hinderika Frouwina Pilon

Zij is getrouwd met Johannes Bos.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1920 te Loppersum, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hinderika Frouwina Pilon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hinderika Frouwina Pilon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hinderika Frouwina Pilon

Hiddo Pilon
1836-1926
Arend Pilon
1865-1935
Anje Bos
1865-1928

Hinderika Frouwina Pilon
1894-1975

1920

Johannes Bos
1895-1965


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.delpher.nl/nl/kranten/view?coll=ddd&query=%28pilon+bos%29&cql%5B%5D=%28date+_gte_+%2201-01-1975%22%29&cql%5B%5D=%28date+_lte_+%2201-09-2024%22%29&facets%5Btype%5D%5B%5D=familiebericht&facets%5Bspatial%5D%5B%5D=Landelijk&facets%5Bspatial%5D%5B%5D=Regionaal%7Clokaal&redirect=true&sortfield=date&identifier=ABCDDD:010822403:mpeg21:a0219&resultsidentifier=ABCDDD:010822403:mpeg21:a0219&rowid=6

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juli 1894 lag rond de 24,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • De temperatuur op 6 mei 1920 lag tussen 7,7 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 3,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
      • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
      • 29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
      • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
      • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
      • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
    • De temperatuur op 19 november 1975 lag tussen 4,0 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 8,0 mm neerslag gedurende 6,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Teach-In wint in Stockholm, Zweden, het 20e Eurovisiesongfestival met het liedje "Ding-a-dong".
      • 29 maart » Eddy Merckx wint de tiende editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 28 juni » Prinses Christina trouwt met de op Cuba geboren Jorge Guillermo waarbij ze afstand doet van haar aanspraken op de troon.
      • 5 juli » Kaapverdië wordt onafhankelijk van Portugal.
      • 22 november » Koning Juan Carlos wordt staatshoofd van Spanje.
      • 25 november » Suriname wordt onafhankelijk.
    • De temperatuur op 22 november 1975 lag tussen -0,6 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (32%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Ondertekening, te Lomé, van een overeenkomst (Lomé I) tussen de EEG en 46 landen in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan (ACS).
      • 20 april » Opening van het Estadio Monumental David Arellano in Macul, Chili.
      • 1 mei » Dagblad van het Oosten verschijnt voor de eerste keer als kopblad van Tubantia.
      • 31 mei » Het Nederlands voetbalelftal verliest in Belgrado met 3-0 van Joegoslavië in een vriendschappelijk duel.
      • 30 augustus » De Nederlander André Gevers wordt in Mettet (België) wereldkampioen wegwielrennen bij de amateurs.
      • 30 oktober » Prins Juan Carlos wordt koning van Spanje nadat dictator Francisco Franco toegeeft dat hij te ziek is om te kunnen regeren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1879 » Jake Atz, Amerikaans honkballer († 1945)
    • 1892 » James M. Cain, Amerikaans roman- en scenarioschrijver († 1977)
    • 1899 » Charles Laughton, Brits acteur († 1962)
    • 1903 » Amy Johnson, Engelands eerste pilote († 1941)
    • 1906 » Estée Lauder, oprichtster van het cosmeticabedrijf Estée Lauder († 2004)
    • 1908 » Peter Anders, Duits operazanger († 1954)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pilon

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pilon.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pilon.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pilon (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Hulzebos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Hulzebos, "Stamboom Hulzebos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hulzebos/I133245.php : benaderd 9 februari 2026), "Hinderika Frouwina Pilon (1894-1975)".