Stamboom Hulzebos » Albertus Johannes Nuininga (± 1919-1968)

Persoonlijke gegevens Albertus Johannes Nuininga 

  • Zij is geboren rond 1919 in Wanne.
  • Zij is overleden op 15 september 1968 in Heerde.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 maart 2025.

Gezin van Albertus Johannes Nuininga

Zij is getrouwd met Hillegien Koster.

Zij zijn getrouwd op 24 maart 1932 te Groningen.


Kind(eren):

  1. Berendje Koster  ± 1933-1933

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Johannes Nuininga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Johannes Nuininga

Albertus Johannes Nuininga
± 1919-1968

1932
Berendje Koster
± 1933-1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 maart 1932 lag tussen -4,1 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
  • De temperatuur op 15 september 1968 lag tussen 13,3 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 8,1 mm neerslag gedurende 8,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 9 februari » De eerste Rotterdamse metrolijn en tevens kleinste ter wereld wordt geopend door prinses Beatrix samen met haar echtgenoot.
    • 30 mei » Willem van Hanegem maakt zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in het vriendschappelijke duel tegen Schotland (0-0).
    • 7 juni » Legoland Billund wordt officieel geopend.
    • 17 juli » In Londen gaat de Beatles-tekenfilm Yellow Submarine in première.
    • 31 juli » De eerste aflevering van de komische serie Dad's Army wordt uitgezonden op de BBC.
    • 21 september » Harry Steevens wint de derde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nuininga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nuininga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nuininga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nuininga (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hulzebos is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Hulzebos, "Stamboom Hulzebos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hulzebos/I132486.php : benaderd 18 februari 2026), "Albertus Johannes Nuininga (± 1919-1968)".