Stamboom Hulzebos » Jantje Johanna Schutrup (1885-1948)

Persoonlijke gegevens Jantje Johanna Schutrup 


Gezin van Jantje Johanna Schutrup

Hij is getrouwd met Jakob Steenge.

Zij zijn getrouwd op 20 oktober 1911 te Odoorn, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jantje Schutrup  1919-2013

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Johanna Schutrup?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Johanna Schutrup

Jantje Johanna Schutrup
1885-1948

1911

Jakob Steenge
1886-1964


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 september 1885 lag rond de 17,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
    • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
  • De temperatuur op 20 oktober 1911 lag tussen 9,3 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
    • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
    • 31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
    • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
  • De temperatuur op 10 mei 1948 lag tussen 11,5 °C en 26,0 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 16,8 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 7,3 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Koude Oorlog: De communistische partij neemt de macht over in Tsjecho-Slowakije.
    • 14 maart » Gregorio Honasan, Filipijns militair en politicus
    • 17 maart » De Benelux-landen, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk tekenen de overeenkomst van Brussel, welke een voorloper is van de NAVO-overeenkomst.
    • 21 juni » Introductie van de lp in New York.
    • 4 november » T.S. Eliot wint de Nobelprijs voor de Literatuur.
    • 19 december » Begin van de tweede Nederlandse politionele actie in Indonesië.
  • De temperatuur op 10 juli 2013 lag tussen 13,1 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Franse en Malinese troepen heroveren Gao op de islamitische beweging Ansar Dine.
    • 31 maart » In het Krugerpark in Zuid-Afrika crasht een legerhelikopter. De vijf inzittenden komen om het leven.
    • 17 mei » De Colombiaanse spits Carlos Bacca van Club Brugge ontvangt de trofee voor Profvoetballer van het Jaar.
    • 21 augustus » De Zuid-Afrikaanse politie rolt een groot internationaal netwerk van kinderporno op. Zes mannen worden gearresteerd.
    • 19 oktober » Vijf winkels en elf woningen in het centrum van Leeuwarden, waaronder het geboortehuis van Mata Hari, worden door brand getroffen. Bij de brand valt een dode.
    • 15 december » Op Sicilië worden de luchthavens van Catania en Comiso gesloten vanwege een uitbarsting van de nabijgelegen vulkaan Etna.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schutrup

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schutrup.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schutrup.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schutrup (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hulzebos is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Hulzebos, "Stamboom Hulzebos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hulzebos/I12949.php : benaderd 13 maart 2026), "Jantje Johanna Schutrup (1885-1948)".