Stamboom Hulzebos » Martje Leutscher (1907-2005)

Persoonlijke gegevens Martje Leutscher 


Gezin van Martje Leutscher

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martje Leutscher?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martje Leutscher

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martje Leutscher

Martje Leutscher
1907-2005


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 december 1907 lag tussen 3,8 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 3,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
      • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • De temperatuur op 16 augustus 2005 lag tussen 10,0 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 2 maart » Noord-Nederland wordt getroffen door zware sneeuwval. In Drenthe, Groningen en de kop van Noord-Holland valt meer dan 20 centimeter sneeuw, in Friesland tot meer dan 50 centimeter.
      • 31 maart » Prins Albert neemt de bestuurlijke taken van Monaco over van zijn zieke vader Prins Reinier III.
      • 1 juli » Er wordt een nieuw werk van Leonardo da Vinci gevonden tijdens een infraroodscan van het schilderij "Madonna in de Grot", ook van Leonardo da Vinci, in het Louvre te Parijs.
      • 12 juli » Prins Albert II van Monaco bestijgt de troon van het prinsdom Monaco op de verjaardag van zijn overgrootvader Lodewijk II van Monaco.
      • 12 augustus » Ludwig-Holger Pfahls, Duits politicus en hoge ambtenaar, wordt wegens belastingsontduiking in eerste aanleg tot 2 jaar en drie maanden gevangenisstraf veroordeeld.
      • 8 oktober » Een zware aardbeving treft Pakistan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2003 » Idi Amin (75), president-dictator van Oeganda
    • 2003 » Lelé (85), Braziliaans voetballer
    • 2003 » Ype Schaaf (73), Nederlands predikant en journalist
    • 2005 » Frère Roger (90), Zwitsers-Frans theoloog
    • 2006 » Alfredo Stroessner (93), Paraguayaans president, dictator en militair
    • 2006 » Krijn Torringa (66), Nederlands presentator

    Over de familienaam Leutscher


    De publicatie Stamboom Hulzebos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Hulzebos, "Stamboom Hulzebos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hulzebos/I11951.php : benaderd 30 januari 2026), "Martje Leutscher (1907-2005)".