Stamboom Hultermans » Adriana Engelberta Hultermans (1924-2014)

Persoonlijke gegevens Adriana Engelberta Hultermans 


Gezin van Adriana Engelberta Hultermans

Zij is getrouwd met Antonius Johannes Mertens.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Engelberta Hultermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Engelberta Hultermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Engelberta Hultermans

Adriana Engelberta Hultermans
1924-2014



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 februari 1924 lag tussen -1,2 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 1,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
    • 10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
    • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
    • 23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
    • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
  • De temperatuur op 19 maart 2014 lag tussen 8,8 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In Rotterdam wordt na een jarenlange verbouwing het vernieuwde Station Rotterdam Centraal geopend door koning Willem-Alexander.
    • 3 mei » Roda JC Kerkrade degradeert voor het eerst in zijn historie uit de Eredivisie (mannenvoetbal). Hoofdtrainer Jon Dahl Tomasson wordt een kleine maand daarna ontslagen.
    • 27 juni » Allerlaatste uitzending van het Schooltv-weekjournaal, een Nederlandse actualiteitenrubriek speciaal voor scholieren van de basisschool.
    • 27 augustus » Opening van de Otkrytie Arena, een voetbalstadion in Moskou.
    • 18 september » Het referendum over de onafhankelijkheid van Schotland wordt gehouden. Een meerderheid van 55% stemde tegen onafhankelijkheid, waardoor Schotland bij het Verenigd Koninkrijk blijft.
    • 31 oktober » Blaise Compaoré stapt op als president van Burkina Faso.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hultermans


De publicatie Stamboom Hultermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Corne de Jong, "Stamboom Hultermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hultermans/I924.php : benaderd 11 januari 2026), "Adriana Engelberta Hultermans (1924-2014)".