Stamboom Hultermans » Johanna Haest

Persoonlijke gegevens Johanna Haest 


Gezin van Johanna Haest

Zij is getrouwd met Adriaan Hultermans.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1912 te Dongen.Bron 1


Kind(eren):

  1. Cornelia Hultermans  1913-1988
  2. Antonius Hultermans  1915-1916
  3. Antonius Hultermans  1917-2002
  4. Antonia Hultermans  1920-2008
  5. Johannes Hultermans  1921-2015
  6. Cornelia Hultermans  1923-1987
  7. Marinus Hultermans  1924-1994
  8. Johannes Hultermans  1925-1929

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Haest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Haest


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerl. stand Dongen invent nr 748 akte nr 11

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 mei 1912 lag tussen 8,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
    • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.

Over de familienaam Haest

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Haest.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Haest.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Haest (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hultermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Corne de Jong, "Stamboom Hultermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hultermans/I262.php : benaderd 2 maart 2026), "Johanna Haest".