Stamboom Hultermans » Benjamin Antonius Henricus Cornelius Johannes Maria Hultermans (1944-2007)

Persoonlijke gegevens Benjamin Antonius Henricus Cornelius Johannes Maria Hultermans 


Gezin van Benjamin Antonius Henricus Cornelius Johannes Maria Hultermans

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Benjamin Antonius Henricus Cornelius Johannes Maria Hultermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Benjamin Antonius Henricus Cornelius Johannes Maria Hultermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Benjamin Antonius Henricus Cornelius Johannes Maria Hultermans

Benjamin Antonius Henricus Cornelius Johannes Maria Hultermans
1944-2007


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 september 1944 lag tussen 12,3 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 5 juni » Tweede Wereldoorlog: Rome wordt bevrijd door de geallieerde troepen en geallieerde luchttroepen landen 's avonds laat in Normandië om strategische plaatsen te bezetten ter voorbereiding van de eigenlijke invasie in de vroege ochtend van de dag daarna.
      • 2 oktober » Putten: de Duitse bezetter voert een razzia uit in het dorp en voert 659 mannen en jongens weg. Hiervan keren er later slechts 49 terug, de rest komt om in concentratiekampen. Zie: Razzia van Putten.
      • 30 oktober » Walcheren is geheel in geallieerde handen.
      • 12 november » Britse bommenwerpers brengen in de Tromsøfjord de Tirpitz tot zinken
      • 12 december » Uitgeverij De Bezige Bij wordt opgericht.
      • 28 december » Oprichting van de sociale zekerheid in België.
    • De temperatuur op 22 mei 2007 lag tussen 7,9 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (15%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 6 februari » De dagbladen van het Wegener concern verschijnen op tabloidformaat.
      • 17 juni » De Nederlandse Paralympisch atlete Annette Roozen krijgt een Bronzen Nelli Cooman op de Nelli Cooman Games voor haar prestaties (WR 100m en 200m (eerste wedstrijd op de 200m)).
      • 27 juni » De Britse premier Tony Blair legt na tien jaar zijn ambt neer.
      • 10 september » Titelverdediger Duitsland wint in de openingswedstrijd van het vijfde WK voetbal voor vrouwen met maar liefst 11-0 van Argentinië.
      • 11 november » Door een zeer zware storm breekt de Russische olietanker Volgoneft-139 in de buurt van de Russische havenstad Port Kavkaz doormidden en stroomt er zo'n 2000 ton stookolie in de Zwarte Zee. Ook 19 andere schepen lijden schipbreuk, waardoor er nog meer olie alsook zwavel in de zee terechtkomt. De olieramp dreigt zich via de Straat van Kertsj naar de Zee van Azov uit te breiden.
      • 11 november » Lazio-fan Gabriele Sandri sterft door politieschot. Hij werd hiermee de 14e Italiaanse voetbaldode.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2006 » Lee Jong-wook (61), Zuid-Koreaans medicus en directeur-generaal van de WHO
    • 2007 » Jef Planckaert (73), Belgisch wielrenner
    • 2008 » Rinus Gosens (88), Nederlands voetballer en voetbaltrainer
    • 2009 » Louis Toebosch (93), Nederlands componist, muziekpedagoog en organist
    • 2009 » Sam Maloof (93), Amerikaans meubelontwerper
    • 2009 » Yves Duval (75), Belgisch stripscenarioschrijver en journalist

    Over de familienaam Hultermans


    De publicatie Stamboom Hultermans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Corne de Jong, "Stamboom Hultermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hultermans/I1143.php : benaderd 10 januari 2026), "Benjamin Antonius Henricus Cornelius Johannes Maria Hultermans (1944-2007)".