Stamboom Hulsegge » Hendrika Stuiver (1905-1993)

Persoonlijke gegevens Hendrika Stuiver 


Gezin van Hendrika Stuiver

(1) Zij is getrouwd met Johannes de Jonge.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1936 te Ambt Hardenberg, zij was toen 30 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Roelof de Jonge.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1939 te Ambt Hardenberg, zij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Stuiver?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Stuiver

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Stuiver

Hendrika Stuiver
1905-1993

(1) 1936
(2) 1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 oktober 1905 lag tussen -0,5 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
      • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
      • 14 september » In Amsterdam wordt de Albert Cuypstraat aangewezen als 'ventstraat'.
      • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
      • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
    • De temperatuur op 12 mei 1939 lag tussen 7,4 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 14,9 mm neerslag gedurende 7,5 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
      • 1 september » Nazi-Duitsland valt Polen binnen bij Westerplatte (Fall Weiss): begin van de Tweede Wereldoorlog.
      • 17 september » De Sovjet-Unie valt Polen binnen (Sovjet-aanval op Polen)
      • 29 september » Polen wordt verdeeld tussen nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie.
      • 8 november » In München ontsnapt Hitler aan een door Georg Elser gepleegde bomaanslag in de Bürgerbräukeller.
      • 26 november » Het Sovjet-Russische leger bombardeert eigen gebied dicht bij de Finse grens en geven de Finnen hiervan de schuld.
    • De temperatuur op 26 december 1993 lag tussen -0,7 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 3 mei » Drie zwaarbewapende misdadigers ontsnappen uit de gevangenis van Sint-Gillis in Brussel, waarbij verscheidene personen worden gegijzeld.
      • 17 juli » Wielrenner Graeme Obree verbetert in het Vikingskipet van Hamar het negen jaar oude werelduurrecord van Francesco Moser (51,151 kilometer) en brengt het op 51,596 km.
      • 29 augustus » Rikkert Faneyte maakt als speler van de San Francisco Giants zijn debuut in het Amerikaanse profhonkbal.
      • 1 september » Ex-keizer Jean-Bédel Bokassa van de Centraal-Afrikaanse Republiek wordt vrijgelaten uit de gevangenis, nadat president André Kolingba hem onverwachts gratie heeft verleend.
      • 6 september » Na een incident waarbij zeven Nigeriaanse VN-militairen zijn gedood, voeren troepen van de Verenigde Naties in het zuiden van de Somalische hoofdstad Mogadishu opnieuw aanvallen uit op guerrillastrijders van krijgsheer generaal Mohammed Farrah Aidid.
      • 25 september » Drie Amerikaanse VN-soldaten komen in de Somalische hoofdstad Mogadishu om het leven als hun helikopter wordt getroffen door een granaat. De helikopter stort neer in een wijk die wordt beheerst door milities van krijgsheer Mohammed Farrah Aidid.
    • De temperatuur op 31 december 1993 lag tussen 2,9 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 6,4 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 19 mei » Heide Simonis wordt de eerste vrouwelijke minister-president van een Duitse deelstaat, Sleeswijk-Holstein.
      • 3 oktober » Bij een poging om twee hooggeplaatste Somalische spionnen te ontvoeren in de Somalische stad Mogadishu stuit het Amerikaanse leger op zwaar verzet. Er worden twee Amerikaanse Black Hawk helikopters neergeschoten. Bij deze en verdere acties komen 19 Amerikanen en ongeveer 1000 Somali's om het leven.
      • 4 oktober » Somalische militanten schieten twee helikopters van de VS neer in de hoofdstad Mogadishu.
      • 31 oktober » Oskar Lafontaine treedt af als president van de Bondsraad.
      • 2 december » Drugsbaron Pablo Escobar wordt doodgeschoten in Medellín (Colombia).
      • 5 december » Omar Bongo, de zittende president van de rijke Afrikaanse oliestaat Gabon, wint de eerste vrije presidentsverkiezingen en kan zijn 26 jaar oude bewind voortzetten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stuiver

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stuiver.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stuiver.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stuiver (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hulsegge uit Wesepe, "Stamboom Hulsegge", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hulsegge/I765.php : benaderd 10 maart 2026), "Hendrika Stuiver (1905-1993)".