Stamboom Huirne » Gerhardus Bernardus Antonius Wiegerinck (1932-1933)

Persoonlijke gegevens Gerhardus Bernardus Antonius Wiegerinck 

  • Hij is geboren op 20 mei 1932 in Groenlo (Oost Gelre).
  • Geloof: R.K.
  • Hij is overleden op 6 oktober 1933 in Eibergen (Berkeland), hij was toen 1 jaar oud.
    Overledene:Gerhardus Bernardus Antonius Wiegerinck
    Geslacht:Man
    Leeftijd:17 Maand
    Vader:Hendrikus Wilhelmus Wiegerinck
    Beroep:Landbouwer
    Moeder:Aleida Maria Huirne
    Beroep:zonder beroep
    Gebeurtenis:Overlijden
    Datum:vrijdag 6 oktober 1933
    Gebeurtenisplaats:Eibergen (Berkelland)
    Documenttype:BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:Gelders ArchiefGelders Archief
    Plaats instelling:Arnhem
    Collectiegebied:Gelderland
    Archief:0207
    Registratienummer:9730
    Aktenummer:65
    Registratiedatum:6 oktober 1933
    Akteplaats:Eibergen
  • Registratie van overlijden op 6 oktober 1933.Bron 1
  • Een kind van Hendrikus Wilhelmus Wiegerinck en Aleida Maria Huirne
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 mei 2024.

Gezin van Gerhardus Bernardus Antonius Wiegerinck

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerhardus Bernardus Antonius Wiegerinck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerhardus Bernardus Antonius Wiegerinck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerhardus Bernardus Antonius Wiegerinck


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Gerhardus Bernardus Antonius Wiegerinck



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 mei 1932 lag tussen 13,4 °C en 25,1 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
      • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
      • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
      • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
      • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
      • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
    • De temperatuur op 6 oktober 1933 lag tussen 7,6 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
      • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
      • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
      • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
      • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wiegerinck


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Margreet Huirne-Konings, "Stamboom Huirne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-huirne/I563.php : benaderd 3 maart 2026), "Gerhardus Bernardus Antonius Wiegerinck (1932-1933)".