De familie Huigen » Bart Mattheus Krouwel (± 1895-????)

Persoonlijke gegevens Bart Mattheus Krouwel 


Gezin van Bart Mattheus Krouwel

Hij is getrouwd met Jennigje Goethart.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1918 te Zaandam.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bart Mattheus Krouwel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bart Mattheus Krouwel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bart Mattheus Krouwel

Bart Mattheus Krouwel
± 1895-????

1918

Jennigje Goethart
± 1899-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Bart Mattheus Krouwel



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 mei 1918 lag tussen 3,6 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
      • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
      • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
      • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
      • 12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.
      • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.

    Over de familienaam Krouwel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Krouwel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Krouwel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Krouwel (onder)zoekt.

    De publicatie De familie Huigen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Huigen, "De familie Huigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-huigen/I2456.php : benaderd 12 maart 2026), "Bart Mattheus Krouwel (± 1895-????)".