Zij is geboren (stillborn) op 28 mei 1930 (doodgeboren) in Vinkeveen en Waverveen.Bron 1
Zij is overleden op 28 mei 1930 in Vinkeveen en Waverveen.
463-459-13 Vinkeveen en Waverveen 1930 Overlijden N.N. Spruijt, 28-05-1930 Overledene:N.N. Spruijt Voornaam:N.N. Achternaam:Spruijt Geslacht:V Leeftijd:0 Overlijdensdatum:28-05-1930 Overlijdensplaats:Vinkeveen en Waverveen Aktedatum:30-05-1930 Akteplaats:Vinkeveen en Waverveen Vader:Hermanus Johannes Spruijt Voornaam:Hermanus Johannes Achternaam:Spruijt Moeder:Theodora Antonia Versteeg Voornaam:Theodora Antonia Achternaam:Versteeg Opmerkingen: Levenloos kind Toegangsnummer:463 Burgerlijke Stand van de gemeenten in de provincie Utrecht 1903-1942 Inventarisnummer:459-13 Aktenummer:21
De temperatuur op 28 mei 1930 lag tussen 6,1 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Margreet Huirne - Konings, "Stamboom Hoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hoven/I484.php : benaderd 2 maart 2026), "N.N Spruijt (1930)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.