Stamboom Horchner » Pieter Piets (1920-2009)

Persoonlijke gegevens Pieter Piets 


Gezin van Pieter Piets

Hij is getrouwd met Catharina Hermina Barteling.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Piets?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Piets

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Piets


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 september 1920 lag tussen 9,9 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 5,7 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
      • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
      • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
      • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
      • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
      • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
    • De temperatuur op 15 februari 2009 lag tussen -4,5 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 7,2 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 17 maart » In Madagaskar pleegt het leger een staatsgreep, waardoor president Marc Ravalomanana gedwongen wordt af te treden. Oppositieleider Andry Rajoelina, die zich al eerder tot president had uitgeroepen, neemt het presidentieel kantoor in bezit.
      • 15 april » De Italiaanse wielrenner Alessandro Petacchi wint de Scheldeprijs.
      • 17 mei » SC Heerenveen wint de KNVB beker door te winnen van FC Twente. De Friezen winnen na strafschoppen, nadat het na verlening 2-2 staat. Het is de eerste hoofdprijs voor de club uit Heerenveen
      • 7 juli » Michael Jackson wordt herdacht in Los Angeles: de zanger was op 25 juni 2009 overleden.
      • 30 september » 50km ten noordwesten van de havenstad Padang (op het Indonesische eiland Sumatra) vindt een aardbeving plaats van 7.6 op de schaal van Richter. Gebouwen storten in, waaronder een ziekenhuis. De aardbeving kost aan zeker 1100 mensen het leven.
      • 28 oktober » Opening van het Estadio Libertadores de América, een multifunctioneel sportstadion in Avellaneda, Argentinië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1918 » Chaim Herzog, president van Israël († 1997)
    • 1919 » Hendrik Entjes, Nederlands taalkundige en hoogleraar († 2006)
    • 1920 » Toki Horváth, Hongaars violist en orkestleider († 1971)
    • 1920 » Carlo Cibrino, Deens straatartiest († 2009)
    • 1921 » Bob Verstraete, Nederlands acteur († 1993)
    • 1921 » Virgilio Barco, Colombiaans diplomaat en president († 1997)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Piets

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Piets.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Piets.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Piets (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Horchner is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert Horchner, "Stamboom Horchner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-horchner/I500197.php : benaderd 27 januari 2026), "Pieter Piets (1920-2009)".