Stamboom Hoogveld » Johannes Hendrikus Telkamp (1934-2018)

Persoonlijke gegevens Johannes Hendrikus Telkamp 


Gezin van Johannes Hendrikus Telkamp

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 8 oktober 1962 te Utrecht, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Johannes Hendrikus Telkamp

Beroep: kapper, postbode.
Roepnaam: Jan
Jan is overleden

Tijdbalk Johannes Hendrikus Telkamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hendrikus Telkamp


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 december 1934 lag tussen 6,6 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
      • 16 april » De Opperste Sovjet, het parlement van de Sovjet-Unie, stelt de titel Held van de Sovjet-Unie in.
      • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
      • 18 augustus » Karel Kaers wordt in Leipzig de jongste wereldkampioen wielrennen ooit.
      • 19 september » Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.
      • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.
    • De temperatuur op 8 oktober 1962 lag tussen 6,8 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,8 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 16 april » De Nederlander Lambert van Heygen wordt benoemd tot bisschop van Doumé in Kameroen.
      • 1 juni » In Kerkrade wordt profvoetbalclub Roda JC opgericht na een fusie tussen Roda Sport en Rapid JC.
      • 5 augustus » Een observatorium in Australië vindt de eerste bekende quasar.
      • 5 oktober » 'Love Me Do' van de Beatles komt uit, hun eerste hit.
      • 9 oktober » Oeganda wordt een republiek.
      • 30 november » U Thant wordt secretaris-generaal van de Verenigde Naties.
    • De temperatuur op 5 december 2018 lag tussen 1,7 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Zwemster Tes Schouten verbetert op de 100 meter schoolslag het Nederlands record: 1.07,12. Daarmee scherpt ze de oude toptijd van Moniek Nijhuis uit 2015 met zeshonderdste aan.
      • 4 april » Fabio Jakobsen wint zijn eerste belangrijke wielerzege. De Scheldeprijs die in Terneuzen startte werd door hem gewonnen.
      • 10 augustus » Belgie behaalt een gouden, zilveren en bronzen medaille op de Europese kampioenschappen atletiek 2018. Nafi Thiam behaald de gouden medaille op de zevenkamp en de broers Kevin en Jonathan Borlée behalen de zilveren en bronzen medaille op de 400 meter.
      • 21 september » In het Natuurmuseum Fryslân opent de OnderWaterSafari.
      • 26 oktober » De finale van het eerste seizoen van The Talent Project is gewonnen door Avanaysa Neida, gezien door 894.000 kijkers.
      • 5 december » Anderhalf miljoen kijkers voor Sint & Paul pakken uit!. Bij Paul de Leeuw kwamen de huidige Sint (Hans Kesting) en de voormalige Sint (Bram van der Vlugt) tegelijkertijd op het podium.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Telkamp

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Telkamp.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Telkamp.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Telkamp (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Hoogveld is opgesteld door wijlen G.A. Telkamp (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    wijlen G.A. Telkamp, "Stamboom Hoogveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogveld/I156.php : benaderd 27 januari 2026), "Johannes Hendrikus Telkamp (1934-2018)".