Stamboom Honcoop/Honkoop » Wouter KOOTEN, van (1901-1976)

Persoonlijke gegevens Wouter KOOTEN, van 

  • Hij is geboren op 23 september 1901 in Ridderkerk, Zuid-Holland, Nederland.Bron 1
    Kind: Wouter van Kooten
    Geslacht: Man
    Vader: Gerrit van Kooten
    Moeder: Lijntje van der Graaf
    Gebeurtenis: Geboorte
    Datum: 23-09-1901
    Gebeurtenisplaats: Ridderkerk
    Documenttype: BS Geboorte
    Erfgoedinstelling: Stadsarchief Rotterdam
    Plaats instelling: Rotterdam
    Collectiegebied: Zuid-Holland
    Archief: 1270
    Registratienummer: 2453
    Aktenummer: 263
    Registratiedatum: 1901
    Akteplaats: Ridderkerk

    de geboorteakte is in het familie-archief onder nummer 24572-G10
  • Hij is overleden op 6 mei 1976 in Hendrik Ido Ambacht, hij was toen 74 jaar oud.

Gezin van Wouter KOOTEN, van

Hij is getrouwd met Jannetje DIJKSMAN.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1923 te Ridderkerk, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gerrit KOOTEN, van  1933-2002 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wouter KOOTEN, van?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Wouter KOOTEN, van

Voorouders (en nakomelingen) van Wouter KOOTEN, van

Wouter KOOTEN, van
1901-1976

Wouter KOOTEN, van

1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1901 lag tussen 13,2 °C en 24,9 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (57%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
    • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
    • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
    • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
    • 8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
    • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
  • De temperatuur op 1 juni 1923 lag tussen 7,7 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
    • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
  • De temperatuur op 6 mei 1976 lag tussen 8,0 °C en 26,0 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (87%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
    • 12 januari » De oud-ministers Roolvink en Schmelzer alsmede Elsevier-hoofdredacteur Hoogendijk geven toe dat zij tegen fikse betaling Gulf Oil Corporation adviezen hadden verstrekt.
    • 26 juni » De CN Tower wordt geopend in Toronto.
    • 8 september » Officiële opening van het Estadio Manuel Martínez Valero in Elx, Spanje.
    • 5 oktober » Loe de Jong publiceert een vernietigend rapport over Friedrich Weinreb.
    • 10 oktober » In East Rutherford wordt het Giants Stadium officieel geopend.
    • 13 oktober » Het Nederlands voetbalelftal speelt in De Kuip met 2-2 gelijk tegen Noord-Ierland in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978 in Argentinië. Ruud Krol en Johan Cruijff maken na rust de Nederlandse doelpunten.

Over de familienaam KOOTEN, van


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Chris Honcoop, "Stamboom Honcoop/Honkoop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-honcoop-honkoop/I27319.php : benaderd 8 augustus 2025), "Wouter KOOTEN, van (1901-1976)".