Stamboom Hogenkamp » Willem Heideveld

Persoonlijke gegevens Willem Heideveld 


    Gezin van Willem Heideveld

    Hij is getrouwd met Geertje Slijkhuis.

    Zij zijn getrouwd op 4 mei 1864 te Hattem.


    Kind(eren):

    1. Jansjen Heideveld  1843-1916 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Heideveld?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Willem Heideveld

    Willem Heideveld
    ????-

    1864

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 mei 1864 lag rond de 11,1 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 34%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
      • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
      • 18 september » Zaligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica.
      • 31 oktober » Nevada wordt de 36ste staat van de VS.
      • 29 november » In Colorado brengen vrijwilligers onder leiding van kolonel John Chivington ten minste 400 Cheyenne en Arapahoe Indianen om bij Sand Creek, waar ze met toestemming een kamp hadden opgeslagen.
      • 16 december » Slag bij Nashville: Noordelijke troepen van de Unie onder bevel van generaal George Henry Thomas verslaan de Geconfedereerden in David County (Tennessee).

    Over de familienaam Heideveld


    De publicatie Stamboom Hogenkamp is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Hogenkamp, "Stamboom Hogenkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hogenkamp/I0224.php : benaderd 7 februari 2026), "Willem Heideveld".