Stamboom Ho(o)genbos(ch) » Dieuwertje Elisabeth Bijnsdorp (1895-1941)

Persoonlijke gegevens Dieuwertje Elisabeth Bijnsdorp 


Gezin van Dieuwertje Elisabeth Bijnsdorp

Zij is getrouwd met Johannes van der Aar.

Zij zijn getrouwd op 31 augustus 1921 te Haarlemmerliede, Noord-Holland, Netherlands, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. ??  
  3. ??  
  4. ??  
  5. ??  
  6. ??  

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dieuwertje Elisabeth Bijnsdorp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dieuwertje Elisabeth Bijnsdorp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dieuwertje Elisabeth Bijnsdorp

Dieuwertje Elisabeth Bijnsdorp
1895-1941

1921
??
????-
??
????-
??
????-
??
????-
??
????-

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Dieuwertje Elisabeth Bijnsdorp



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 oktober 1895 lag rond de 3,4 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
      • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
      • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
      • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
      • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
      • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • De temperatuur op 31 augustus 1921 lag tussen 4,9 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
      • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
    • De temperatuur op 4 september 1941 lag tussen 10,3 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 12,0 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
      • 22 februari » In Amsterdam begon de grote razzia tegen de Joden door 600 man van de Ordnungspolizei.
      • 9 mei » De Duitse onderzeeboot U 110 wordt gekaapt door de Royal Navy waarbij codeboeken en Enigma-codeermachine worden buitgemaakt. Deze hielpen de codebrekers in Bletchley Park de Duitse codes te kraken.
      • 8 september » Begin van de Operatie Nordlicht Beleg van Leningrad. Deze slag zou ruim 900 dagen duren.
      • 13 september » Oprichting van de Venezolaanse partij Democratische Actie.
      • 15 december » De Nederlandse onderzeeboot O 16 zinkt door een explosie van een Japanse mijn.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bijnsdorp


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.B.M. van Helsdingen, "Stamboom Ho(o)genbos(ch)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hogenbos/I2144.php : benaderd 29 januari 2026), "Dieuwertje Elisabeth Bijnsdorp (1895-1941)".