Stamboom Hofste - Egbert Jacobs / Holterboer (Norg-Vries) » Hendrik Hofstee (1895-1975)

Persoonlijke gegevens Hendrik Hofstee 

Bronnen 1, 2

Gezin van Hendrik Hofstee

Hij is getrouwd met Nijssien Hogenberg.

Zij zijn getrouwd op 18 juni 1921 te Noorddijk, Groningen, The Netherlands, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Hofstee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Hofstee

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Hofstee

Jakob Hofstee
1857-1933
Jantje Arends
1860-1938

Hendrik Hofstee
1895-1975

1921

Nijssien Hogenberg
1898-± 1989


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Hendrik Hofstee



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 juni 1895 lag rond de 20,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
      • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
      • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
      • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
      • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • De temperatuur op 18 juni 1921 lag tussen 6,9 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
      • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
      • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
      • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
    • De temperatuur op 8 januari 1975 lag tussen -1,7 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (80%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 17 mei » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Frankfurt met 1-1 gelijk tegen regerend wereldkampioen West-Duitsland in een vriendschappelijke wedstrijd. Herbert Wimmer en Wim van Hanegem maken de doelpunten.
      • 10 juni » De Tweede Kamer kiest de F-16 als opvolger van de Starfighter.
      • 3 september » Het Nederlands voetbalelftal wint in Nijmegen met 4-1 van Finland in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door drie doelpunten van Willy van der Kuylen.
      • 16 september » Papoea-Nieuw-Guinea wordt onafhankelijk van Australië.
      • 27 september » In Utrecht wordt een grote demonstratie gehouden (door het kabinet georganiseerd) tegen de executie van vijf jonge Spaanse verzetsstrijders.
      • 11 november » Malcolm Fraser wordt benoemd tot premier van Australië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hofstee

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hofstee.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hofstee.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hofstee (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Hofste (Klijndijk, Drenthe), "Stamboom Hofste - Egbert Jacobs / Holterboer (Norg-Vries)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hofstee/I501328.php : benaderd 5 februari 2026), "Hendrik Hofstee (1895-1975)".