De temperatuur op 13 april 1932 lag tussen -0,8 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
Trouwdag 10 februari 1956
De temperatuur op 10 februari 1956 lag tussen -10,0 °C en -4,2 °C en was gemiddeld -7,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (25%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
1 januari » Soedan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk en Egypte.
14 maart » Het Nederlands Elftal verslaat in Düsseldorf regerend wereldkampioen West-Duitsland met 1-2. Beide Nederlandse goals worden gemaakt door Abe Lenstra.
15 mei » Encycliek Haurietis Aquas van paus Pius XII over de Heilig Hartverering.
8 augustus » Mijnramp van Marcinelle: een brand in de kolenmijn Le Bois-du-Cazier in Marcinelle eist 262 doden.
1 november » Encycliek Laetamur Admodum van Paus Pius XII met een hernieuwde oproep tot gebed voor vrede in Polen, Hongarije en het Midden-Oosten.
7 november » Suezcrisis: De VN neemt een resolutie aan waarbij Franse, Britse en Israëlische troepen zich onmiddellijk uit Egypte moeten terugtrekken.
Dag van overlijden 19 juni 2007
De temperatuur op 19 juni 2007 lag tussen 10,0 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 19,9 °C. Er was 14,5 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
11 februari » Schaatser Sven Kramer wordt wereldkampioen All Round met een nieuw wereldrecord op de 10 kilometer. Bij de dames gaat de wereldtitel naar Ireen Wüst.
16 juni » Opening van de Betuweroute door Koningin Beatrix.
23 juni » In Vaasa verbetert atleet Guus Hoogmoed het zes jaar oude Nederlands record op de 100 meter van Troy Douglas (10,19 seconden) met een tijd van 10,15 seconden.
7 juli » De nieuwe Zeven Wereldwonderen worden bekendgemaakt.
18 augustus » De televisiezender RTL 8 wordt gelanceerd.
19 december » Marcus Stephen volgt Ludwig Scotty op als president van Nauru.
Dag van crematie 22 juni 2007
De temperatuur op 22 juni 2007 lag tussen 12,3 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 6,8 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
2 april » Invoer van het rookverbod in openbare gelegenheden en op de werkvloer in Wales.
12 april » De Poolse voetbalbond (PZPN) besluit om Arka Gdynia een klasse terug te zetten wegens betrokkenheid bij een corruptieschandaal.
18 mei » De gorilla Bokito van Diergaarde Blijdorp springt over een beek en ontsnapt korte tijd uit zijn verblijf. Vier mensen raken gewond, van wie er één zwaargewond.
13 juli » Opening van de Jämtkraft Arena, een voetbalstadion in de Zweedse stad Östersund en thuishaven van Östersunds FK.
12 september » De NOS begint met het uitzenden van alle journaals, sport- en evenementenprogramma's in breedbeeld.
21 oktober » De Finse rijder Kimi Räikkönen (Ferrari) wordt wereldkampioen Formule 1 door de GP van Brazilië te winnen. Hij heeft in totaal 110 punten. Lewis Hamilton en Fernando Alonso (beiden McLaren) worden resp. 2e en 3e in het kampioenschap met 109 punten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gijs Hofman, "Stamboom Hofman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hofman/I150.php : benaderd 15 maart 2026), "Wijnandus Bunt (1932-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.