Stamboom Hoeijenbos en aanverwante families » Albert Johannes de RAAF (1887-????)

Persoonlijke gegevens Albert Johannes de RAAF 


Gezin van Albert Johannes de RAAF

Hij is getrouwd met Alida HOEIJENBOS.

Zij zijn getrouwd op 25 november 1908 te Utrecht, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Albert Johannes de RAAF

Soort akte: Huwelijk
Bruidegom: Albert Johannes de Raaf
Bruid: Alida Hoeijenbos
Huwelijksdatum: 25-11-1908
Huwelijksplaats: Utrecht

Aktedatum: 25-11-1908
Akteplaats: Utrecht

Vader van de bruidegom: Gijsbert de Raaf
Moeder van de bruidegom: Helena Person

Vader van de bruid: Johannes Hoeijenbos
Moeder van de bruid: Alida van der Stroom

Toegangsnummer: 463 Burgerlijke stand: (dubbele) registers 1903-1942
Inventarisnummer: 524-03
Aktenummer: 751

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Johannes de RAAF?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Johannes de RAAF

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Johannes de RAAF


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 november 1908 lag tussen 4,0 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
    • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
    • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.

Over de familienaam De RAAF

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De RAAF.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De RAAF.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De RAAF (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bram Hoeijenbos, "Stamboom Hoeijenbos en aanverwante families", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hoeijenbos/I253.php : benaderd 6 februari 2026), "Albert Johannes de RAAF (1887-????)".