Stamboom Hoefkens » Maria Elisabetha DEMEYER (1881-????)

Persoonlijke gegevens Maria Elisabetha DEMEYER 

  • Zij is geboren op 8 juni 1881 in Geel, Antwerpen, België.

Gezin van Maria Elisabetha DEMEYER

Zij is getrouwd met Petrus Franciscus Hufkens.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1908 te Geel, Antwerpen, België, zij was toen 27 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Elisabetha DEMEYER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geneanet-stamboom vanvugtpatrick040664 (https://gw.geneanet.org/vanvugtpatrick040664?n=hufkens&p=petrus+franciscus&oc=1)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juni 1881 lag rond de 9,5 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 maart » De Nederlandse koning Willem III kondigt een nieuw Wetboek van Strafrecht af
    • 4 maart » Een studie in rood, het eerste Sherlock Holmes verhaal begint.
    • 1 juni » Eerste Nederlandse openbare telefoonnetwerk wordt in gebruik genomen.
    • 30 juni » Opening van het Széchenyibad in het Hongaarse hoofdstad Boedapest.
    • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
    • 23 juli » De 5-jarige Johannes Huibers, later bisschop van Haarlem, legt de eerste steen van het Centraal Station te Amsterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam DEMEYER

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DEMEYER.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DEMEYER.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DEMEYER (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hoefkens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ivan Hoefkens, "Stamboom Hoefkens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hoefkens/I17517.php : benaderd 28 januari 2026), "Maria Elisabetha DEMEYER (1881-????)".