Stamboom Hoeben » Johannes Petrus "Piet" Stet (1896-1968)

Persoonlijke gegevens Johannes Petrus "Piet" Stet 


Gezin van Johannes Petrus "Piet" Stet

Hij is getrouwd met Alida Hoogland.

Uit dit huwelijk kwamen geen kinderen.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1922 te Velsen, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Petrus "Piet" Stet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Petrus "Piet" Stet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Petrus Stet

Jan Stet
1815-1860
Pieter Stet
1853-1926

Johannes Petrus Stet
1896-1968

1922

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. G/211
    2. persoonskaart CBG
    3. persoonskaart CBG, akte 239

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 maart 1896 lag rond de 8,2 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
      • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
      • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
      • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
      • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
      • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
    • De temperatuur op 9 november 1922 was gemiddeld 6,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
      • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
      • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
      • 23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
      • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
      • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
    • De temperatuur op 28 mei 1968 lag tussen 11,1 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (22%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
      • 5 januari » Alexander Dubček wordt secretaris van de Communistische Partij van Tsjecho-Slowakije.
      • 9 februari » De eerste Rotterdamse metrolijn en tevens kleinste ter wereld wordt geopend door prinses Beatrix samen met haar echtgenoot.
      • 16 maart » Amerikaanse troepen in Vietnam plegen een massamoord in Mỹ Lai.
      • 11 april » Mislukte moordaanslag op Duits studentenleider Rudi Dutschke in Berlijn.
      • 7 juni » Legoland Billund wordt officieel geopend.
      • 31 december » 's Werelds eerste supersonische passagiersvliegtuig, de Tupolev Tu-144, maakt zijn eerste vlucht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1968 » Kees van Dongen (91), Nederlands kunstschilder
    • 1970 » Iuliu Hossu (85), Roemeens kardinaal-bisschop van Cluj-Gherla
    • 1971 » Audie Murphy (46), Amerikaans militair en acteur
    • 1971 » Jean Vilar (59), Frans filmacteur en regisseur
    • 1972 » Eduard VIII (77), koning van het Verenigd Koninkrijk en keizer van India
    • 1973 » Frits Meuring (90), Nederlands zwemmer

    Over de familienaam Stet

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stet.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stet.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stet (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Hoeben is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H.A. Hoeben, "Stamboom Hoeben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hoeben/I732.php : benaderd 4 maart 2026), "Johannes Petrus "Piet" Stet (1896-1968)".