De temperatuur op 1 april 1918 lag tussen 2,6 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
Trouwdag 9 juni 1948
De temperatuur op 9 juni 1948 lag tussen 12,7 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
1 januari » De douaneovereenkomst van de Benelux treedt in werking.
21 februari » Oprichting van de Duitse voetbalclub SC Fortuna Köln.
21 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Pogoń Szczecin.
28 mei » Het tweede vliegdekschip met de naam Karel Doorman wordt in dienst gesteld.
4 november » T.S. Eliot wint de Nobelprijs voor de Literatuur.
23 november » In Venezuela zet Marcos Pérez Jiménez samen met Delgado Chalbaut de democratisch gekozen regering van Rómulo Gallegos af.
Dag van overlijden 25 februari 1989
De temperatuur op 25 februari 1989 lag tussen 4,2 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
4 februari » In Angola wordt een nieuwe wet van kracht die amnestie verleent aan alle strijders van UNITA, de verzetsbeweging van Jonas Savimbi.
18 februari » Het Internationale Rode Kruis staakt een belangrijke voedselluchtbrug in het zuiden van Soedan voor enige tijd op verzoek van het Volks Bevrijdingsleger (SPLA).
12 juli » In Tokyo Disneyland wordt de attractie Star Tours geopend.
23 juli » Greg LeMond wint de 76ste editie van de Ronde van Frankrijk. De Amerikaanse wielrenner doet dat in de afsluitende tijdrit naar Parijs, waarbij hij zijn Franse collega Laurent Fignon uit de gele trui rijdt. Het verschil bedraagt uiteindelijk slechts acht seconden.
2 september » Uit woede over de kritische berichtgeving over de drugshandel in Colombia voert het Medellínkartel een bomaanslag uit op het redactiegebouw van de krant El Espectador.
5 oktober » Politie en leger in Panama-Stad vallen het kantoor van de oppositionele Authentieke Liberale Partij binnen, waar oppositieleider Guillermo Endara zijn zestien dagen durende hongerstaking heeft gehouden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: H.A. Hoeben, "Stamboom Hoeben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hoeben/I4070.php : benaderd 12 januari 2026), "Adrianus Snel (1918-1989)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.