Stamboom Hoeben » Maria Johanna Beentjes (1896-1917)

Persoonlijke gegevens Maria Johanna Beentjes 


Gezin van Maria Johanna Beentjes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Johanna Beentjes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Johanna Beentjes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Johanna Beentjes

Maartje Smit
1849-1929

Maria Johanna Beentjes
1896-1917


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. De genealogie van de familie Beentjes van 1791 tot 1991.
    2. O/185, akte 5101

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 maart 1896 lag rond de 4,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
      • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
      • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
      • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
      • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
      • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
    • De temperatuur op 25 juni 1917 lag tussen 10,3 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
      • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
      • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
      • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
      • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
      • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beentjes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beentjes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beentjes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beentjes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Hoeben is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H.A. Hoeben, "Stamboom Hoeben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hoeben/I3200.php : benaderd 15 januari 2026), "Maria Johanna Beentjes (1896-1917)".