Stamboom Hodes » Martha Berta Carola Poppen (1888-1982)

Persoonlijke gegevens Martha Berta Carola Poppen 

  • Zij is geboren op 26 juni 1888.
  • Zij is overleden in het jaar 1982, zij was toen 93 jaar oud.

Gezin van Martha Berta Carola Poppen

Zij is getrouwd met Erhard Gustav Frech.

Zij zijn getrouwd op 11 september 1920, zij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Walter Frech  1922-1943
  2. Hans Alexander Frech  1923-1999 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martha Berta Carola Poppen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Martha Berta Carola Poppen

Martha Berta Carola Poppen
1888-1982

1920
Walter Frech
1922-1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 juni 1888 lag rond de 22,9 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
  • De temperatuur op 11 september 1920 lag tussen 5,4 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Poppen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Poppen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Poppen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Poppen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hodes is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roel Hodes, "Stamboom Hodes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hodes/I2713.php : benaderd 25 januari 2026), "Martha Berta Carola Poppen (1888-1982)".