Stamboom Hodenius, Van Roosmalen, Van Kempen » L. "Nard" Schuurmans

Persoonlijke gegevens L. "Nard" Schuurmans 

  • Roepnaam is Nard.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 juni 2018.

Gezin van L. "Nard" Schuurmans

Hij is getrouwd met Antonia van Roosmalen.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1944 te St Michielsgestel.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)
  10. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot L. "Nard" Schuurmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. roosmalen.HZC, 9

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 mei 1944 lag tussen 2,5 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 6,7 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 15 augustus » Operatie Dragoon: de Geallieerden vallen Zuid-Frankrijk aan.
    • 5 september » Dolle Dinsdag: Nederland wacht tevergeefs op de bevrijders.
    • 11 september » De geallieerden bombarderen Breskens bij een poging het 15e Duitse leger de pas af te snijden.
    • 30 oktober » Walcheren is geheel in geallieerde handen.
    • 15 december » Een vliegtuig met de Amerikaanse bandleider Glenn Miller aan boord verdwijnt spoorloos boven Het Kanaal.
    • 29 december » De slag om Boedapest begint.

Over de familienaam Schuurmans


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erna Hodenius, "Stamboom Hodenius, Van Roosmalen, Van Kempen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hodenius/I429.php : benaderd 12 maart 2026), "L. "Nard" Schuurmans".